Quad 50 ccm co to może być??

Witam mój kumpel ma quada 50ccm kingway czy jakoś tak no i czyściliśmy gaźnik bo jak dało się więcej niż pół gazu to się dławił i gas no i po czyszczeniu odpaliliśmy go na resztkach paliwa. Zapalił to pojechaliśmy moim skuterem na cpn i kupiliśmy paliwo... Jak wróciliśmy wlaliśmy paliwo no i już nie odpalił iskra jest no paliwo dochodzi co to może być??

Zapowietrzony układ paliwowy?
Edit.Sorry nie doczytałem do końca
Może zalany?albo świeca już nie wyrabia?
A tak to by się jeszcze gaźnik przydało wyregulować po czyszczeniu. :-P

Marian dobrze prawi. Zalewa go najprawdopodobniej:)

mój kumpel tak miał w romecie 727 :lol: i to była rurka od filtra powietsza odpieła sie pszy gazniku i załorzyłem i git pozdro

Xzipiex9, trzeba było napisać: J byua to rórka ot fjltra powjetsza, otpjeua śe pszy gaśńjkó j zauorzyuem drógo :D

Sorki ale popracuj nad ortografią, bo mi monitor pęka...

zostawcie go w spokoju na kilka/ kilkanaście godzin i spróbujcie ponownie i opiszcie czy zapalił po odpoczynku

Ja w skuterze też tak mam, że ładnie mi chodzi na końcówce paliwa ale gdy na stacji wleję do pełna to zdarzają się trudności z zapaleniem. A co ciekawe, w instrukcji napisali, że to normalne.

ooo, a ja mam tak w aucie... ale to już pewnie nienormalne

Jest normalne ale pod warunkiem, że to chińskie auto :lol:

niestety to nie ssssangyong ani nic takiego
:lol:

No to ja już tak trochę nie wiem. Może ciśnienie na pompie albo coś? Nie chcę wprowadzać w błąd, nie jestem znawcą.