Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Pytania dotyczace modelu Vaneti Jazzie

Kategoria: Dla Początkujących

Dodano 1 rok temu

1. Kitkaa

Witam :) Jestem na samym poczatku przygod z jednosladami. Wiec chcialabym sie cos nie cos dopytac :)
    Interesuje mnie model Vanetii Jazzie. Czy ktos jezdzil albo ma taki model? Jak sie spawuje itp oraz jakia jest to firma.

Z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi :)

Odp.: Pytania dotyczace modelu Vaneti Jazzie
    Napisano 1 rok temu, przez Kitkaa, Postów: 1, Użytkownik

2. Dziadek100

Standardowy skuter made in China.Lepiej kup Torosa F16 za który zapłacisz około 1500 zł,czyli około 1000 zł mniej niż za identyczny skuter który nazywa się inaczej.

Odp.: Pytania dotyczace modelu Vaneti Jazzie
    Napisano 1 rok temu, przez Dziadek100, Postów: 803, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Pytania dotyczace modelu Vaneti Jazzie: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kogo Policja najczęściej zatrzymuje do kontroli?

Kogo Policja najczęściej zatrzymuje do kontroli?

18 Wrzesień 2014

Oczywiście tych co łamią w rażący sposób przepisy. Wiadomo - Policjanci są najbardziej wyczuleni na punkcie prędkości oraz wyprzedzaniu. Jednak dzisiaj nie będzie o drogówce, ale o tajnych policyjnych wywiadowcach, którzy również mogą nas przydybać i nie tylko wlepić mandat.

Opinie15 opinii

Czy to początek sezonu?

Czy to początek sezonu?

06 Luty 2011

Skutery większości nas jeszcze pewnie znajdują się jeszcze w głębokim, zimowym śnie. A tu na termometrze 8 kresek nad zerem! W poniedziałek jeszcze cieplej i dużo słońca.

Informacje14 opinii

Po Mojemu: Skuter w Korku

Po Mojemu: Skuter w Korku

09 Grudzień 2011

Kiedy zimowa aura zniechęca do dłuższych przejażdżek jednośladem, a skuterowa żyłka nadal tętni pod czaszką, wtedy człowiek żądny zapachu benzyny i palonych gum siada do komputera, wertuje fora motoryzacyjne i skuterowe w poszukiwaniu różnych ciekawostek.

Blogi Opinie9 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.