Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Przyczepka do skutera

Kategoria: Skutery

Dodano 2 lata temu

1. klekocix

Macie może pomysł jak się zabrać do zrobienia takiej przyczepki?

Jakie musi spełniać wymagania?
    Czy to będzie legalne, czy nie da się tego zalegalizować?

Kiedyś na działce kiedy rządziły na ulicach Ogary i Simsony widziałem kilka takich jednośladów z przyczepkami, ale to były dawne czasy i nie interesowała mnie wtedy ich konstrukcja...

Odp.: Przyczepka do skutera
    Napisano 2 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik

2. guliwer55

Sam jestem w trakcie budowy takiej przyczepki ale na jednym kole a jak wygląda to można podobne zobaczyć na innych stronach albo wpisać w Google przyczepka na jednym kole i ci wyskoczy

Napisano 2 lata temu, przez guliwer55, Postów: 738, Użytkownik

3. klekocix

Mi najbardziej pasowałoby coś takiego

http://allegro.pl/przyczepka-ogrodnicza-do-traktorka-quada-okazja-i2602448175.html

Ale to nie ma oświetlenia...

Tym bardziej, że chyba taka przyczepka wymaga rejestracji?

Napisano 2 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Przyczepka do skutera: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Piaggio NRG: Skuterem w trasę?

Piaggio NRG: Skuterem w trasę?

01 Wrzesień 2012

Wraz z moim wiernym Piaggio NRG Mc3 przejechałem 4 tys kilometrów. W upał czy deszczowy dzień, na asfalcie czy w grzązkim błocie. W niecałe 4 miesiące doświadczyłem prawie wszystkiego.

Blogi30 opinii

Skuter i technika: Przekładnia CVT

Skuter i technika: Przekładnia CVT

23 Marzec 2011

Pewnie każdy, kto posiada skuter zauważył prędzej czy później, że podczas ruszania i jazdy obroty silnika utrzymują się na stałym poziomie. Odpowiada za to w dużej mierze przekładnia CVT. Jak jest ona zbudowana i co sprawia, że pomaga ona regulować prędkość jazdy?

Porady14 opinii

SYM Fiddle II 50: Test Wideo

SYM Fiddle II 50: Test Wideo

13 Wrzesień 2012

Retro skuter w pięknej odmianie, oto SYM Fiddle II 50. Tajwańska propozycja zainspirowana włoskim stylem Vespy. Skuterowo.com sprawdza, czy ten skuterowy zamiennik jest w stanie dać dużo przyjemności z jazdy? Jak zda test? Przekonaj się.

Wideo1 opinia

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.