Przegląd rejestracyjny skuter

Witam.
Niedługo w skuterze muszę zrobić przegląd rejestracyjny i mam pytanko gdzie mogę w Warszawie zrobić to bez problemowo?? Gdzie polecacie??

Na Al. Jerozolimskich (już praktycznie za Warszawą) jest salon Skody i jest tam również stacja kontroli pojazdów. Robiłem tam przegląd swojego skutera. Polecam.

Przegląd zrobiony dziś rano. Obawiałem się czy pan diagnosta będzie sprawdzał ile poleci skuter ale nie. Tylko spaliny światła i sygnał.
I znów spokój na dwa lata :)

Przegląd robiłem w Warszawie na ul.Burakowskiej 14 "DIAG-MOT-SERWIS S.C".
Koszt 50zł.

spaliny czyli co?

Wsadzaja skuterowi sonde w d... znaczy w tlumik i badaja toksycznosc spalin , ile tego ile tamtego , i jesli miesci sie w normie to przechodzi i tyle

mi akurat tego nie sprawdzali :-P

no mi tez nie sprawdzali hehe a jak nie bedzie ok to co wtedy bo troche watpie ze moje 11letnie 2t to ptzejdzie hehe

e ale jak ma 11 lat to oni patrza jaka norma wtedy obowiazywala :-D poza tym toksycznosc dla pizdzikow jest znacznie mniej restrykcyjna niz dla duzych moto :-P A jesli wyszlo by ci cos zle to swiadczy to tylko o zlej regulacji gaznika :-P

aha to nie ma problemu hehe kiedys jak bylem to tylko standard byl opony swiatla kierunki stop klakson i tyle

dokładnie wkładają sondę w rurę wydechową to się nazywa :
Kolonoskopia :)

Dziwna sprawa, ale pewnie co diagnosta to obyczaj. Ja osobiscie bylem 3x na przegladzie, znajomi tez bywali i nikt nikomu nic nie wsadzal ;). Swiatla sygnal i 51zl.

zalezy jak im lezy hehehe

sory że odkopuje temat ale chce właśnie iść ze swoim skuterem na przegląd który jest w dość złym stanie :D tzn plastiki podrapane,tłumik i wszystko,troche na rupiecia wygląda ale działa. tylko hamulce musze naprawić i myślicie że dadzą mi pieczątke?

xuncorrectx napisał:

sory że odkopuje temat ale chce właśnie iść ze swoim skuterem na przegląd który jest w dość złym stanie :D tzn plastiki podrapane,tłumik i wszystko,troche na rupiecia wygląda ale działa. tylko hamulce musze naprawić i myślicie że dadzą mi pieczątke?

Ma być sprawny technicznie a nie wyglądać.