Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?

Kategoria: Tuning

Dodano 2 lata temu

1. romet727p10

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!

PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Odp.: Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?
    Napisano 2 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik

2. deroandnuka

A nie lepiej bd Ci kupić? za 11zł na allegro + koszt przesyłki. Jakośc gwarantowana, w dodatku przedłużka jest tak zrobiona że sie nie złoży ;) A wymiary to myśle że nie więcej niż 7,5cm wiecej bedziesz mieć problem z założeniem jej.

Napisano 2 lata temu, przez deroandnuka, Postów: 21, Użytkownik

3. zipptopss

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

---------------------------------------
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać
    Napisano 2 lata temu, przez zipptopss, Postów: 233, Użytkownik

4. szyszu3

zipptopss napisał:

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

Daj link.

Ja w korkach nie stoje.
    Napisano 2 lata temu, przez szyszu3, Postów: 837, Użytkownik

5. madi

gratis xenon - naklejkę z napisem "xenon"? ;)

przedłużkę można zrobić z kawałka aluminium, wystarczy ładnie wytoczyć, sfrezować i nawiercić otwory.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5819, Użytkownik

6. Jakub100001

romet727p10 napisał:

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!
    PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Nie chcę Cię straszyć, ale będziesz musiał usunąć stopkę centralną żeby zmieściła się przedłużka. Według mnie szkoda pieniędzy i czasu.

Napisano 2 lata temu, przez Jakub100001, Postów: 584, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Junak pokazał prototypy nowych motocykli 125 ccm na Intermot

Junak pokazał prototypy nowych motocykli 125 ccm na Intermot

10 Październik 2014

Podczas ubiegłotygodniowych targów Intermot w Kolonii pojawili się również polscy wystawcy - Romet oraz Junak. Interesującym faktem jest obecność prototypów motocykli 125 ccm na stanowisku Junak.

Wiadomości0 opinii

Peugeot JetForce 50 C-Tech: Test Wideo

Peugeot JetForce 50 C-Tech: Test Wideo

15 Lipiec 2012

JetForce to dla wielu obiekt marzeń. Ten skuter może być koronacją marzeń o sportowym skuterze. Skuterowo.com w materiale wideo sprawdziło dlaczego Peugeot stał się ikoną stunterów i wszystkich tych, którzy cierpią na nadmiar adrenaliny.

Wideo6 opinii

Usprawnienia w ruchu: Śluzy rowerowe tylko dla wybranych

Usprawnienia w ruchu: Śluzy rowerowe tylko dla wybranych

01 Wrzesień 2011

W kwietniu br. weszła w życie nowelizacja Kodeksu Drogowego dotycząca śluz rowerowych. Rozwiązanie znane i stosowane już wcześniej w innych krajach Europy trafiło do Polski. Teraz także w naszym kraju zadbano o bezpieczeństwo na drodze umożliwiając tworzenie śluz. Zapomniano jednak o skuterach.

Opinie Prawo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.