Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?

Kategoria: Tuning

Dodano 2 lata temu

1. romet727p10

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!

PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Odp.: Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?
    Napisano 2 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik

2. deroandnuka

A nie lepiej bd Ci kupić? za 11zł na allegro + koszt przesyłki. Jakośc gwarantowana, w dodatku przedłużka jest tak zrobiona że sie nie złoży ;) A wymiary to myśle że nie więcej niż 7,5cm wiecej bedziesz mieć problem z założeniem jej.

Napisano 2 lata temu, przez deroandnuka, Postów: 21, Użytkownik

3. zipptopss

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

---------------------------------------
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać
    Napisano 2 lata temu, przez zipptopss, Postów: 233, Użytkownik

4. szyszu3

zipptopss napisał:

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

Daj link.

Ja w korkach nie stoje.
    Napisano 2 lata temu, przez szyszu3, Postów: 837, Użytkownik

5. madi

gratis xenon - naklejkę z napisem "xenon"? ;)

przedłużkę można zrobić z kawałka aluminium, wystarczy ładnie wytoczyć, sfrezować i nawiercić otwory.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5791, Użytkownik

6. Jakub100001

romet727p10 napisał:

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!
    PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Nie chcę Cię straszyć, ale będziesz musiał usunąć stopkę centralną żeby zmieściła się przedłużka. Według mnie szkoda pieniędzy i czasu.

Napisano 2 lata temu, przez Jakub100001, Postów: 584, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Od Lutego Bez Egzaminów na Motocykl

Od Lutego Bez Egzaminów na Motocykl

03 Listopad 2011

Uchwalona nowelizacja o kierujących pojazdami, która zostanie opublikowana w Dzienniku Ustaw w lutym 2012 posiada poważny błąd. "Rzeczpospolita" alarmuje: Istnieje możliwość, że wkrótce nie będzie prawnej możliwości przeprowadzania egzaminów na kategorię A.

Informacje Prawo4 opinii

Za Nami Sprawozdanie Komisji w sprawie zmiany ustawy o kierujących

Za Nami Sprawozdanie Komisji w sprawie zmiany ustawy o kierujących

25 Czerwiec 2014

Przemawia Maciej Banaszak z Twojego Ruchu. Podnoszona jest kwestia poprawki numer dwa mówiącej o dopuszczenie możliwości poruszania się również motocyklai 125 ccm z manualnymi skrzyniami biegów.

Wiadomości4 opinii

Peugeot Kisbee: Tuning 70 ccm

Peugeot Kisbee: Tuning 70 ccm

26 Marzec 2013

Ostatnio na warsztat wzięliśmy właśnie Peugeot-a Kisbee. Celem klienta było zwiększenie mocy i elastyczności silnika. Jednostka tego skutera to konstrukcja łudząco podobna do typowego, chińskiego GY6. Jednak, jak się okazało, z małymi znaczącymi wyjątkami...

Blogi5 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.