PROSZE O POMOC CHCE KUPIC SKUTER Z MARKETU

Witam . chciałbym kupić skuter z marketu . wiem że w tesco jest bassa xs50 i mam zamiar go kupic lecz inny z innego supermarketu tez wchodzi w gre . czy mozecie cos powiedziec o basie xs50 ? a moze polecacie inny skuter z innego marketu ? prosze abyscie nie pisali np ze nie kupuj chinczyka bo to shit czy lepiej kup uzywany a sredniej klasy za te pieniadze . dodam ze mam na to 2000. skuter ma sluzyc do dojazdu do szkoly i pracy i oczywiscie w wolnym czasie zeby posmigac .

Chińczykiem to raczej nie posmigasz chcesz sportu to aeroxa albo sr co do jakości to najwyższa polka to to nie jest ale jak będziesz dbał to.nawet parę dobrych lat może pochodzić ale nie sądzę dlaczego nie chcesz markowego?

Jak jest tam koło ciebie sklep romet to tam masz router bassa za 1800 i jest tam tez romet 727 premium za 2399 do ktorego moim zdaniem warto dołożyc te 600 stów ze względu chociażby na wygląd i niebrac tego kseroboja routera basse. Tego 727 jest test skuterowo na you tube

lufka080 napisał:

Chińczykiem to raczej nie posmigasz chcesz sportu to aeroxa albo sr co do jakości to najwyższa polka to to nie jest ale jak będziesz dbał to.nawet parę dobrych lat może pochodzić ale nie sądzę dlaczego nie chcesz markowego?

jakie parę dobrych lat? Człowieku weź się zastanów co Ty piszesz. Sprawdzałeś, czy piszesz bo tak Ci się wydaję? Gwarancja jest na rok lub 5 tys. km, i moim skromnym zdaniem to o 3 tys. km za dużo.

jak chińczyk, to lepiej znajdź coś 'ala zipp basic czy romet 727 ale z tarczą z przodu - mała rzecz , a jesteś 200x bezpieczniejszy.