Problem ze swieca

Czesc mam problem ze skuterem speedfight 2 lc 50cc odkąd go kupilem przerywal mi jak nim ruszalem jak sie rozbujal to bylo oki i myslalem ze to gaznik ale jednak nie dzisiaj zauważyłem ze fajka lub kolo swiecy blyska na niebiesko i wtedy skuter przerywa jak nie ma tego blyskania to skuter chodzi elegancko co to może byc☺

przebicie. zapewne tam gdzie jest “koło świecy”.
wymień świece, fajke, przewód WN albo po prostu poprawnie złóż to co masz bo może po prostu coś jest za luźno i sie np zsuwa fajka ze swiecy/ Dobra fajka z 10zł kosztuje (gumowa, ściskająca świece a nie taki plastikowy i sztywny syf)

Tam jest wszystko sztywno fajnie cewka i przewod tez ok a teraz jest kolejny problem bo caly czas mi go zalewa a zeby odpalic musze kopac i kopac a itak przerywa a zeby odpalil to musze trzymac caly gaz i nie wchodzi na obroty gaznik i filtr czyszczony regulowane chyba ze 100 razy i nic moze to byc wina lewego powietrza bo membranki i uszczelki pod cylkiem i glowica mam nowe ale pod kruccem mam stare uszczelki a to bylo pare razy rozbierane moze to jest przyczyna. Proaze o pomoc

nie bardzo widze jak ci pomóc. masz tam milion problemów. proszusz sie na czuja, niektóre rzeczy masz juz porozkładane 5 razy i ni wiadomo ile z tego to usterki a ile z tego narobiłeś sam dłubią.
może masz nieszczelności, może masz gaźnik walniety, może ssanie, może cylinder… i nawet nie napisałes co było z ta elektryką