Problem ze spadającym wężykiem oleju.

Witam, posiadam skuter Cpi Aragon, od dawna wężyk od oleju by zawsze mokry, w końcu przyszedł czas na zrobienie tego, wyjąłem zbiornik oleju, skróciłem wężyk, nagrzałem go i zacisnąłem na zbiornik, nalałem oleju i tu pojawił się pierwszy problem w wężyku zostało powietrze i za nic nie chciało wyjść, jakoś sobie z tym poradziłem poprzez wydmuchanie. Pewnego razu gdy wróciłem do domu zobaczyłem plamę pod skuterem, okazało się że wężyk się po prostu zsunął ze zbiornika. Założyłem go znów tyle że teraz już nie skracałem. Dodam jeszcze że na wężyk od strony zbiornika założyłem dodatkową opaskę. Po kilku dniach to samo tylko, że wężyk wystrzelił od strony cylindra a przy zbiorniku był nie naruszony. Co to może być, dlaczego mi spada ten wężyk? Czekam na odp. Pozdrawiam :)

może za dużo skróciłeś ten wężyk

jak robisz takie coś to najlepiej taki wężyk wymienić i obowiązkowo dać opaski i najlepiej nie takie plastikowe trytyty tylko małe metalowe, no chyba, że nie ma miejsca, u mnie tak było że wężyk z olejem sie przetarł, zmieniłem ale bez tej opaski to sie zsunoł, potem wszystko było ok to zaczeło z dozownika ciec to sie wkurzyłem wywaliłem wszystko i sam robie mieszankę ;)