Problem z ruszaniem Gilera Typhoon 95r.

Witam!
Mam poważny problem ze swoim skuterem - chodzi o ruszanie. Mianowicie, gdy silnik jest już rozgrzany i stanę, np. na światłach, w momencie jak dodaję gazu skuter zamiast ruszać do przodu "dławi się" i gaśnie. Odpalić mogę go dopiero po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach, jednak problem nadal pojawia się na ciepłym silniku. Gdy silnik jest zimny problem nie występuje. Nie mam zielonego pojęcia co jest przyczyną takiego zachowania. Proszę o trafną odpowiedź "!!"

Gaźnik był regulowany, filtr powietrza i paliwa czyszczony, króciec ssący i membrana wymieniane.. Czy to może mieć coś wspólnego ze świecą i tych okolicach ?? :)

Spróbuj wymienić dysze na większą a potem elegancko wyregulować gaznik

Czy mógłby ktoś jeszcze podać jakieś sugestie co może być przyczyną ? PILNE :)

Może rolki wariatora masz zajechane i nie działa tak jak powinno ewentualnie dostaje za mało mieszanki zmiana na iglicy ? Ciężko powiedzieć.

Ja bym ci radził wymienic swiece.

prawdopodobnie będzie to żle wyrególowany gaźnik http://www.skuterowo.com/dlaczego-skuter-gasnie-na-wolnych-obrotach-wariator-odc-2/ wszystko ładnie opowiedziane

masz zabogata mieszanke,wyreguluj gaźnik,moze membrane przy zmianie uszkodziłeś.

Iglice przestawiałem na różne poziomy i nic, regulacja gaźnika nic nie dała, rolki mam nowiutkie, a świeca też nie miała nic do gadania :/. Zostało mi jedynie sprawdzić dyszę i mam do tego pytanie o ile większą mam wsadzić tą dyszę ?