Problem z plastikami

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #49951
    matmateo
    Użytkownik
    • 12
    • 37Postów:

    Kupiłem skuter wywaliłem się kilka razy okazało się że ma powyłamywane trzymaki śrub w plastikach. Co z tym zrobić?? Miał ktoś podobny problem??

    #49953
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    jesli ci sie nie pogubiły te trzymaki to sporbuj je podkleic spowrotem jakims dobrym klejem a jesli sie nie da to wymiana

    #49955
    matmateo
    Użytkownik
    • 12
    • 37Postów:

    nie ma innego sposobu bo trzymaki niestety pogubiłem

    #49957
    matmateo
    Użytkownik
    • 12
    • 37Postów:

    a gdybym podkładki te w których można zakręcić śrubkę zatopił w żywicy

    #49958
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    to weź mate szklaną powycinaj tyle ile ci potrzeba rzywce nałóż i poprzyklejaj. i później powiercisz dziórki i albo śróbke wkręć albo na pasek zaciskowy.

    #49961
    matmateo
    Użytkownik
    • 12
    • 37Postów:

    szyszu3 dobry pomysł

    #49962
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    szyszu racja tez mi wyszło z głowy

    #49970
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    Nom, ja właśnie też musze porobić te plastiki cholerne bo latają.

    #50648
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    czy wie ktoś może gdzie można kupić części plastikowe do skutera? patrzyłam na allegro ale nie znalazłam, chodzi mi konkretnie o małą plastikowa część do toros steed 50 która znajduje sie na kierownicy, sa takie dwa kwadraty które sa odobno chyba klejone, podczas upadku zgubiłam jeden i boje się bez tego jeżdzić bo tam znajduje się chyba jakis wskażnik (płynu hamulcowego?)i teraz jest bez zabezpieczenia np przed deszczem itp, narazie zakleiłam to folią ale chciałabym orginalną część, mam szanse dokupić to ?

    #50650
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    na racing-planet.pl powinny być, widziałem ostatnio.

    #50656
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    nie ma,przeszukałam 🙁

    #50657
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    Ale chodzi Ci o pokrywę pompy hamulca ?

    #50706
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    nie mam pojęcia co tam pod spodem jest, chyba tak , zreszta zrobie fotke i wstawie będzie prościej 🙂

    #50707
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    nom.:)

    #50954
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    kurcze nie wiem jak wstawic fotke 🙁

    #50956
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    musisz wrzucić na jakiś imageshack , fotosik, lub cokolwiek innego i dać link do zdjęcia

    #50957
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    ok, wstawiłam zdięcie na swój profil 🙂

    #50967
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Zobacz na http://www.karbownik.pl – mój kiedyś został przewrócony przez wiatr i połamały się plastiki po prawej stronie. Wystarczyło napisać maila z zapytaniem i podać markę,typ pojazdu i dodatkowo zrobić zdjęcie uszkodzonej części podając jej kolor. Dobrali mi tak idealnie kolorem jak i naklejkami że po wymianie nawet nie ma śladu uszkodzeń. Życzę aby Twój problem także został tak pozytywnie rozwiązany. Pozdrawiam.

    #50989
    ulka3021
    Użytkownik
    • 3
    • 62Postów:

    Michalk001 dziękuję za rade i link, szukałam i nie znalazłam więc chyba też napiszę do nich meila z pytaniem o tą część, puki co kupiłam dziś w praktikerze taka taśme naprawczą i zakleje po prostu tą dziure 🙂

    #50992
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Myślę że Ci się uda – do mojego też nie było w spisie i mi sprowadzali. Co więcej nie było też zegarów i ostatnio też przez nich sprowadzałem bo wymieniałem szybkę po tym jak ją “trochę” porysowałem 🙂 . Tak więc myślę że Ci też pomogą, grunt to dobrze opisać problem i dołączyć dobrą fotkę. Napisz jak Ci się uda.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button