Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez peciula, Postów: 143, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Barton Firefox w nowych malowaniach

Barton Firefox w nowych malowaniach

13 Maj 2014

W salonach sprzedaży pojawił się nowy Barton Firefox 50. Nowością jest nowe, niebieskie, matowe malowanie. Może się podobać. Zwłaszcza, że na pokładzie tego skutera można spotkać kilka ciekawych rozwiązań technicznych

Wiadomości0 opinii

Romet Arrow Fly: Nowa kolekcja Romet 2014

Romet Arrow Fly: Nowa kolekcja Romet 2014

03 Styczeń 2014

Marka Romet Motors pokazała już katalog motorowerów, skuterów i motocykli na rok 2014. Pośród nowości nie tylko nowe ADV150 i Z175, ale również Romet Arrow Fly. Kolejny mały, sportowy ścigacz sygnowany pegazem.

Nowości19 opinii

Junak M16 w Grudniowym ŚM

Junak M16 w Grudniowym ŚM

21 Grudzień 2011

Ostatnie ciepłe dni sezonu 2011 skusiły Skuterowo.com do eksperymentalnej przejażdżki czymś, co od skutera wyglądem i przeznaczeniem znacznie odbiega. Junak M16 to chyba dobra, jednośladowa odskocznia. Niemal 200 kg masy, ogromne koła, chromy mogą robić wrażenie.

Informacje4 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.