Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez peciula, Postów: 143, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Wymiana Karty Motorowerowej na Prawo Jazdy AM: FAQ#2 Skuterowo.com

Wymiana Karty Motorowerowej na Prawo Jazdy AM: FAQ#2 Skuterowo.com

12 Marzec 2015

Dziś w Skuterowo.com ciąg dalszy Waszych pytań w ramach nowego cyklu FAQ Skuterowo.com. Na naszej skrzynce wiele pytań dotyczących prawa jazdy AM, a konkretnie wymiany karty motorowerowej na popularny plastikowy dokument.

Wideo1 opinia

Sidney Polak i Suzuki Burgman: No i kto ma największy skuter w mieście...

Sidney Polak i Suzuki Burgman: No i kto ma największy skuter w mieście...

26 Wrzesień 2009

Ostatnio toczyły się dyskusje na temat Suzuki i tego klipu. Skuterowo.com potwierdza – to nie kryptoreklama. On po prostu tak kocha swoją maszynę. Nie ma mu się co dziwić.

Wideo0 opinii

Czy warto kupić motocykl/skuter 125 ccm?

Czy warto kupić motocykl/skuter 125 ccm?

27 Październik 2014

Jeszcze parę miesięcy temu poruszałam się po ulicach miasta skuterem o pojemności skokowej 50 cm3, jednak wraz z wejściem w życie nowej ustawy dotyczącej prawa jazdy kat. B, postanowiłam przesiąść się na 125-tkę.

Opinie2 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.