Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez peciula, Postów: 143, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zgarnij Kask Ferro od Skuterowo.com

Zgarnij Kask Ferro od Skuterowo.com

29 Kwiecień 2012

Piękne zakończenie, pięknego dnia. Skuterowo.com wraz z firmą Almot, właścicielem takich marek jak Junak czy Ferro przygotowało niespodziankę. 3 kaski Ferro TA-360 i 3 świece irydowe do silników 4T. Kto pierwszy, ten lepszy.

Informacje Konkursy23 opinii

W tym sezonie już 5000 km skuterem

W tym sezonie już 5000 km skuterem

15 Sierpień 2010

Blogi3 opinii

Romet Ogar Caffe 125 Prezentacja i zdjęcia

Romet Ogar Caffe 125 Prezentacja i zdjęcia

20 Sierpień 2014

Romet Ogar Caffe 125 sądząc po waszych komentarzach i mailach jakie do nas wysyłacie jest obiektem zainteresowania wielu. Dlatego postanowiliśmy zrealizować dla Was kolejne wideo. Tym razem nowy Ogar zagościł w Warszawie, nieopodal Stadionu Narodowego.

Zdjęcia1 opinia

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.