Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Odp.: Problem z odpalaniem na zimnym silniku
    Napisano 1 rok temu, przez peciula, Postów: 142, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zipp Pro 50 GT: Zdjęcia i dane techniczne

Zipp Pro 50 GT: Zdjęcia i dane techniczne

28 Maj 2013

Na pierwszy rzut widać przeprojektowaną przednią czachę razem z reflektorem. Wygląda dużo fajniej, niż w zwykłym Pro 50. Dodatkiem są również ledowe kierunkowskazy z przodu i z tyłu. Wersja GT też nie jest wolna od, które posiada zwykły Zipp Pro 50. Na przykład dalej obrotomierz nie działa tak jak trzeba

Zdjęcia0 opinii

Wietrzna pogoda: Zgroza dla skutera i motocykla

Wietrzna pogoda: Zgroza dla skutera i motocykla

03 Maj 2012

Porywiste wiatry mogą być bardzo niebezpieczne dla skutera czy motoroweru. Zwłaszcza, jeżeli pojazd jest trzymany pod chmurką lub na parkingu zadaszonym, lecz pozbawionym pełnych ścian. Co może wyniknąć z połączenia silnego wiatru i stojącego sobie beztrosko skutera?

Porady7 opinii

Rozpoczęcie sezonu w sklepach Lidl

Rozpoczęcie sezonu w sklepach Lidl

18 Marzec 2012

Ten weekend okazał się bardzo przyjazny dla motocyklistów, głównie za sprawą pięknej, słonecznej i ciepłej pogody. Liczne maszyny i zapach wiosny pozwoliły na poważnie pomyśleć o rozpoczęciu sezonu.

Informacje16 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.