Problem z obrotami Zumico Eos

Witam wszystkich. Mam taki problemik mały. Mianowicie wymieniłem cylinder i tłok na 70cc, ponieważ stary się zatarł i teraz wszystko fajnie działa tak jak ma być tylko mam problem z obrotami. Jak daje na full gaz to nie wchodzi płynnie na obroty i dochodzi tak do 6, 6,5 tys obrotów i dalej nie chce próbowałem sam wyregulować gaźnik lecz nie da się go wyregulować na tyle, żeby było dobrze. Jak macie jakieś pomysły proszę o podpowiedź. Pozdrawiam :)

na nowym chciales krecic 10 tys ?
po ilu sekundach jest goracy nie do dotkniecia ?cylinder
dotrzej to pierw okresowym odpalaniem na np.5 minut 30 min przerwy
tak zeby popracowal w sumie z 1 godziene moze byc za ciasno spasowany
lub :) zestaw do d ,,,,, duzo duzo za ciezki tlok

Ziomuś nie udzielaj odpowiedzi jak się nie znasz. Chodzi mi głownie o to że nie wchodzi płynnie czyli prawdopodbnie trzeba wyregulować gaźnik ale nie wiem za bardzo jak a przed wymianą to on kręcił na 9tys obrotów

:) bez komentarza

... Po wymianie cylindra, skuter nie wejdzie Ci na max obroty... Odczekaj, przejedź kilkaset kilometrów i wtedy to sprawdzaj. Ciekaw jestem, dlaczego Ci się ten poprzedni zatarł, bo jak widzę co piszesz to mam wrażenie, że z nowym za niedługo będzie tak samo. Pozdrawiam

Ale on tak raz wchodzi raz nie wchodzi to ma tak być rozumiem? A zatarł się bo jechał bez oleju.