Problem z modułem w Keeway.

Witam. Mam problem z modułem. Kupiłem moduł firmy MCN GY6 odblokowany. Po włożeniu go zapalił, ale po dodaniu gazu nie chciał się wbić na obroty i tak jakby go coś blokowało. Zatrzymuje się przy 4 tys i nie da rady więcej, a na dodatek tak dziwnie gaśnie. Dodam, że na wcześniejszym module nieodblokowanym chodził normalnie. Mam Keeway F-act 50ccm 2t. Pozdrawiam!

No nie ma nad czym sie zastanawiac Kolego, modol albo jest felerny albo nie przeznaczony do tego skutera.

No nie ma nad czym sie zastanawiac Kolego, modol albo jest felerny albo nie przeznaczony do tego skutera.

A kupiłeś nowy moduł? Może jest uszkodzony. A nie jest to od 4T?

Cięzko powiedzieć, dałem kolesiowi ze sklepu mój moduł i powiedziałem żeby był taki sam do 2t. I dał mi ten z MCN.
Dodam że jak kupiłem do 4t( przypadkiem) to była ta sama sytuacja.
Mam jeszcze jedno pytanie przy okazji, czy jeżeli wkręca się na stopkach do 9tys to jest zablokowany moduł czy nie ?

Może sie nie znał i dał ci zły. Zablokowany to jest jak z górki hamuje.

jak jade z górki i wbija mi 60km/h to zaczyna nim tak wibrować, to być może blokuje.

Jaki moduł kupiłeś? Do silników GY6? To oczywiste że nie będzie współpracował.

Do Keewaya są moduły inne niż do większości chińskich dwusuwów, należy zamontować przeznaczony konkretnie do Keewaya.

A wymieniał ktoś moduł w tym skuterze i czy to coś mu dało ?

Mam jeszcze taki pytanie, czy napisałby ktoś wszystkie blokady jakie są w tym skuterze i ile da ich zdjęcie. Pytam się ludzi którzy mieli już doświadczenie z takim sprzętem.