Problem z forum...

Droga Administracjo mam problem z oknem do pisania postów, mianowicie kiedy jest więcej niż 15 postów i pojawia się druga strona nie wyświetla się ww. okno. Dziwna sprawa, na 3 różnych przeglądarkach to samo, dodatkowo sprawdzane na Win Phone 8 i Androidzie. Wszędzie mam to samo. Może któryś z userów ma podobnie?

Mam tak samo. Jeżeli wątek ma poniżej 15 postów wszystko jest dobrze. Jeżeli jest powyżej 15 automatycznie znika mi okno dodania postu.

Ok, czyli to nie wina mojego kompa, bo już się szykowałem do głębszych poszukiwań.

W takim razie prosimy o poprawienie błędu Drogą Administrację bo i u mnie jest to samo :D

Też to mam i też myślałem, że to coś z moją przeglądarką. Sprawdzane na dwóch komputerach. Z tym, że u mnie jak się drugi raz naciśnie symbol drugiej strony, to wyskakuje krzak z napisem, że strona nie została odnaleziona.

Panowie, ja sobie zasadniczo dałem już siana z... tupaniem i krzyczeniem. :(
*
Sygnalizowałem problem jeden, drugi i nawet trzeci (Wombat też się udzielał) i nadal jest... SIARA. :(
*
Przyszło... NOWE i jest NOWE, ale czy jest lepsze? NIESTETY, ALE NIE JEST. :(
*
Wyświetlanie stron z deka szwankuje (1).jpg
*
Wyświetlanie stron z deka szwankuje (2).jpg
*
Może wrócę tutaj znowu, jak to znormalnieje. Może, bo czasem bywało nawet miło. ;-)
Zaistniało u mnie zjawisko... LWG, ale to jeszcze nie ZOW. I dla jasności, LWG to Lekkie Wk... Gościa, a ZOW to już Zespół Ostrego Wk... ;DDD

Już bym wolał powrót do poprzedniej wersji...

Do Mazowieckiej nic nie daje się dopisać już od kilku dni!!!

Do tematu kisia o benzerze to samo.
I TERAZ JEST PROBLEM ZE ZMIANĄ STRON, JAK SĄ 2 TO JEST NA 2, A PODŚWIETLA SIĘ PIERWSZA, ŻE CHCĄC ZMIENIĆ NA 2 WYSKAKUJE TEKST JAK CHINOL POKAZAŁ...

Hej.
Dzięki. Faktycznie jest problem. Działamy - naprawiamy.

teraz na głowie stoi \"Ostatnie tematy\" otwierające forum na górze

Wielkimi, OGROMNIASTYMI wołami jest autor, potem zajawka posta a na dole jest tytuł wątku.
nieczytelnie i na full HD w pionie sie mieszczą CZTERY tematy. to bez sensu

i jeszcze jako autor TEGO posta w tym przeglądzie wyświetla lucek71 a kliknięcie w lucka prowadzi na mój profil.

A kocia mordka w czapie stoi na głównej stronie forum. Ale FAJNIE. Gdzie mogę kliknąć... *Lubię to*? ;-)

Porażka! Teraz to wygląda tak, że wyświetla się autor tematu i ostatnia odpowiedź w wątku - wygląda to jak standardowy post, aż się zastanawiałem czy ktoś mi konta nie hakął przypadkiem albo czy alkoholu za dużo nie wypiłem... Zmieńcie to, ponieważ wprowadza ewidentnie w błąd...

Ludzie, powklejajta se jakieś avatary (małe obrazeczki takie, ale to małe, a nie całą fotę w HD) , bo widać tutaj tylko *elitę* tego forum (albo i tych nieco kumatych od ustawień swojego profilu). ;-)

zróbcie coś z tym forum bo sie z tego korzystać nie da. Wielkie woły, masa pustego miejsca i nie klika sie w tematy tylko w autorów- bez sensu.
czy mogłby sie zaprojektowanie tego zabrać ktoś kto ma o tym pojęcie albo chociaż korzysta z jakiegoś forum?
Już pomijam że post mój a nick nie mój i awatar też.
To sie kupy nie trzyma

Molibyście zrobić coś na podobieństwo tego forum: http://routerws50.pun.pl/forums.php
albo nawet tego:
http://www.zetka50.pun.pl/
*
najlepiej w bardzo podobnej formie.
Bo teraz to już przesadziliście!
*
ewentualnie takie:http://gbstreet.p2a.pl/index.php
*
*
*
Edit: widze że dopisek "beta" zniknął, wiec mamy rozumieć że ta wersja jest ostateczna?:-/

Jest zajebioza teraz. Wszystko działa ja ta lala i nikt nie wie dlaczego. Właściwie, to nic tutaj teraz nie działa, a do drzwi prokurenta stukają tylko nieliczni. Cała reszta na to kładzie sobie badyla i idzie w kibinimater gdzie indziej. Fajnie, ale chyba jednak tak nie do końca. Ludzie przestali zupełnie myśleć, albo wręcz myślą za dużo. Albo słuchają tych swoich... drugich połówek (jabłka, gruszki, cytryny, cynaderki, oliwki). I jest z tym coraz przaśniej z każdym kolejnym dniem. Fajnie. Jest nawet soczyście przy tym...
*
http://www.youtube.com/watch?v=DtiqhiMFI7M
*
I taka niby kontunuacja...
*
http://www.youtube.com/watch?v=YSoUi7FluCU
*
Edit:
Było to wcześniej dość sympatycznie rozwiązane i działało jako tako (pomijam już to białe tło).
Teraz robicie różne eksperymenty i niestety są nieudane. Wyważacie często otwarte już drzwi i zapominacie o swoich korzeniach. Słabo.
*
Tak właśnie zazwyczaj pada nawet największa firma. Nie ma klientów detalicznych, to nie ma biznesu. I nie ma kontrachentów do takiego biznesu. Moment i już jest pozamiatane w danym temacie. Popadacie zwyczajnie w niełaskę. Wszystkich po kolei. Chyba to jest proste i nie trzeba tego nikomu tłumaczyć.
*
Robicie to po swojemu, to chociaż róbcie to z głową. Tylko dla siebie to robicie? Kasa jest tam gdzie są żywi ludzi, bo to oni ją wydają.

Ja już zarejestrowałem sie na burgmanii,jak tu się nic nie zmieni to uciekam tam na stałe. Było w miarę dobrze to żeście to spieprzyli,nie da się tego oglądać.

Lucek71 napisał:

Ja już zarejestrowałem się na forum burgermanów. Jak tutaj się nic nie zmieni, to uciekam tam na stałe.
Było kiedyś w miarę dobrze, to żeście to wszystko spieprzyli. Tego się nie da nawet oglądać.

*
Lucku, masz mój... *szacunek*. Tego się nawet nie spodziewałem. PwG.
*
Pany, wyrąbaliśta tutaj całkiem młody las. Po co? Czy w lesie jest tak mało innych drzew na ścinkę ?

Chinol_180 napisał:

Lucek71 napisał:
Ja już zarejestrowałem się na forum burgermanów. Jak tutaj się nic nie zmieni, to uciekam tam na stałe.
Było kiedyś w miarę dobrze, to żeście to wszystko spieprzyli. Tego się nie da nawet oglądać.

*
Lucku, masz mój... *szacunek*. Tego się nawet nie spodziewałem. PwG.
*
Pany, wyrąbaliśta tutaj całkiem młody las. Po co? Czy w lesie jest tak mało innych drzew na ścinkę ?

Tyle, że to Hugo napisał, a nie ja ;]