Problem z elektryką - Romet 747 4t

Witam. Ostatnio mam problemy z moim 4t. z 2008 r. Pękł mi pasek. Udało mi się wymienić wraz ze sprzęgłem. Przy odkręcaniu wariatora zdjąłem pokrywę z drugiej strony skutera czyli z magneto. i włożyłem tam w takie 2 większe dziury sróby zeby zblokować wwał i odkrecić srube z wariatora. udało się wszystko pieknie bajka. Lecz gdy wszystko skręciłem brak mi świateł. Postojówek, długich, krótkich i tylnej. Kierunki i stop dziala, rozrusznik elektryczny też. WIec w czym problem ? Wydaje mi się że coś z magnetem przy włożeniu tych dwóch śrob i probie zblokowania wału by odkręcić wariator. Odłączająć akumulator idzie skuter odpalićz kopki nożnej. Więc juz nie wiem. Niby prąd do świecy idzie nie ? Sorry ale jestem zielony. Juz 3 weekend bez skutera :c Prosze o pomoc, postaram sie odwdzieczyć temu co zdiagnozuje problem. Kable wszystko w porządku. Co to moze byc ?

w magnecie mogłeś śrubą uszkodzić cewkę świateł.masz ich tam kilka [zależne od rodzaju statora] gdy jest 6 to 1 obwód to zapłon 2 to światła 3 ładowanie a jak jesteś zielony to wymień cały chyba że nie aż tak zielony to zdejmij znajdź przerwany obwód i zlutuj.

ok rozumiem. odkręciłem sróbę magneta ale nie moge go ściągnąć, czytalem że potrzebna spejjalna śruba ( tak zwany ściagacz. jak inacej to zdjąć?

a 4 5 i 6 obwód do czego są ?

http://motor-x.pl/stojan-pradnicy-lj50qt-ht50qt-szt-,p.html to takie coś :) i co dalej ?