prawo jazdy, kat. AM, ełk

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #124790
    pasjonat100
    Użytkownik
    • 6
    • 9Postów:

    witam! Poszukuję szkoły w Ełku, która umożliwiłaby mi zdanie prawa jazdy na kat. AM. Szkoła to może złe określenie. Ale wiecie o co chodzi:) Mam 14 lat i niedługo nowy skuter. Do szczęścia potrzeba mi jeszcze uprawnienia do kierowania skuterkiem ;> Miło by było jeśli podalibyście kilka wskazówek dot. zdawania prawka: np. jak to się odbywa , ile kosztuje itp. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ!

    #124791
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Szkoła to dobre określenie, bo w niej będziesz miał kurs. Egzamin zaś zdawać będziesz w WORDzie. Całkowity koszt około 700 zł. Co do szkół to

    http://lmgtfy.com/?q=szko%C5%82a+jazdy+kat+am+e%C5%82k

    #124792
    pasjonat100
    Użytkownik
    • 6
    • 9Postów:

    to wpisywało się nie raz. ale chodziło o konkretną szkołe, w EŁKU, która owy egzamin przeprowadzi. Bo słyszałem,że trzeba tak jak na prawo jazdy : najpierw zapisujemy się na egzamin w jakiejś szkole jazdy, następnie zdjaemy a na koniec jedziemy do wordu na jazdę. Pewności nie mam więc ” jak to się odbywa” ? mimo to dzięki ;>

    #124805
    LOLEczek
    Użytkownik
    • 3
    • 18Postów:

    Ja nie jestem pewien czy najpierw kurs czy profil kandydata na kierowce i badanie lekarskie. Ale później po załatwieniu obydwu spraw idziesz do Word-u a po zdanym egzaminie do urzędu po wyrobienie i za kilka dni odbierasz prawo jazdy. Przynajmniej tak mi się wydaje

    #124821
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Robisz profil kandydata i badania, zapisujesz się do szkoły jazdy, płacisz 500 zł i robisz kurs. Po skończeniu kursu idziesz do WORD na egzamin za około 200 zł. Masz podane szkoły to sobie do nich zadzwoń, ja tego nie zrobię za Ciebie, na forum jest aktywnych może ze stu użytkowników… Prawdopodobieństwo, że jest ktoś akurat z Ełku jest dość małe. Resztę sam sobie dopowiedz.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button