Prawo jazdy A1

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #85873
    robert299
    Użytkownik
    • 13
    • 16Postów:

    Mam pytanie czy warto zdawać na prawo jazy kat A1 w wieku 16 lat ?

    #85875
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Jak masz kasę i chęci to zdawaj, bo kto ci zabroni :P.

    #85898
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Warto chociażby z jednego prostego powodu.
    Kierowcy samochodów będą na Ciebie inaczej patrzeć jak będziesz miał duże tablice z tyłu.
    Małych tablic nienawidzą 🙂
    A i na 125 bezpieczniej się jeździ.

    #85905
    cinu21
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Dlaczego bezpieczniej ? Bo szybszy ?

    #85912
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    Tak. Lepiej wyjść z trudnej sytuacji, gdyż można “uciec”. Do tego kierowcy nie zwracają uwagi na skuterki, a nas będą traktowali jak MOTOCYKLISTÓW – bo w końcu takimi się stajemy mając A.

    Skuterkiem często nie da się uciec z złej sytuacji gdyż jest wolny, w takiej 30KM Aprilce czy Yamaszcze redukcja i gaz i nas nie ma – udało nam sięprzetrwać^^

    #85951
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Mając już prawo jazdy kat. A1 masz duży wybór motocykli o pojemności 125cm3. Moim faworytem w tej klasie jest Honda Varadero 125. http://www.google.pl/search?q=honda+xl+125+varadero&hl=pl&biw=1280&bih=713&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=C8yKUP5O0IazBsLMgZgF&ved=0CB0QsAQ – wygląda jak rasowa 600-setka. Ja w tym roku zdałem kat. A, zamieniłem mojego Kymco Nexxona 50 na Honde CBF 125 – trochę mniejszy i lżejszy motorek od varadero – no i zdecydowanie tańszy. Bez porównania lepiej jeździ się większymi maszynami, lepsze właściwości jezdne, większe przyspieszenie i prędkość. Rób chłopie to prawko, pojeździsz dwa sezony na motorku 125, a potem zrobisz A2, wtedy przesiądziesz się na większą maszynę, mając już doświadczenie w jeździe motocyklem – wbrew pozorom, jest to bardzo istotne, że w naturalny sposób z czasem przesiadasz się na większą maszynę. Ci co zaczynają przygodę z litrowym ścigaczem, albo kończą na cmentarzu, albo zostają kalekami.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button