Pomóżcie co wybrać Aprilia Sr50 2007 czy Peugeot JetForce 2007

Część
mam dylemat czy kupić Aprilie czy Peugeota oby dwa są z tego samego roku a mam do wydania 4 tyś.
pozdrawiam Mateusz

Siema. Skutery są bardzo, bardzo podobne, prawie ten sam silnik (Jet Force ma 0,6KM więcej, ale to niemalże nie robi różnicy). Promień skrętu też bardzo podobny , waga skuterów też. Skutery są bardzo oszczędne i palą w tych samych granicach.

Czyli bierz to co ci się bardziej podoba z wyglądu. Mi bardziej do gustu przypadł Peugeot Jet Force ;)

Pozdro

wydaje mi się, że Aprila będzie lepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o części zamienne i bardziej mi się podoba ;p

Jetforce na pewno nie ma wiecej mocy niż srka mam gdzieś na kompie wykres silnika p/g i reszty, p/g jest najmocniejszym silnikiem w skutach w 50cc i każdy to wie, co przekłada sie na spalanie p/g palą z reguły dużo. plus p/g ma chłodzone kartery dzięki pompie wody w karterach. p/g ma 7 koni na kole tam gdzie przekłada się moc na podłoże a pug ma około 7 koni ale w silniku więc na kole jest trochę mniej, jak znajdę ten wykres to wkleję, tu się nie ma co unosić tak jest i już p/g jest najmocniejsze dlaego właśnie sam kupiłem aprilie sr