Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Kategoria: Skutery

Dodano 3 lata temu

1. Ryglos

Jedni mówią, że jest wymagane, inni, że nie.
    Może ktoś mi podać przepis mówiący o tym, że tablica rejestracyjna w motorowerze musi być podświetlona, lub po prostu napisać, że nie jest to wymagane.
    Mam w planach małą przeróbkę błotnika i nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić.

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. romet727p10

Gdyby było wymagane to chyba każdy skuter od nowosci mialby takie cos :)

Napisano 3 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Majker

Na sto procent nie trzeba mieć podświetlenia tablicy w motorowerze, ale nie podam Ci konkretnego przepisu, bo go po prostu nie znam.

Napisano 3 lata temu, przez Majker, Postów: 1061, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. OstRy

podswietlenie tablicy wymagane jest tylko w "doroslych" motocyklach

Napisano 3 lata temu, przez OstRy, Postów: 468, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Ryglos

No właśnie tak mi się wydawało. Tylko oglądając poprzednie tematy o podświetleniu tablicy różne osoby różnie pisały, a przepisu na to nie mogłem znaleźć ;) Dzięki za pomoc ;)

Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zipp Volteno (skuter elektryczny): Prezentacja Skuterowo.com

Zipp Volteno (skuter elektryczny): Prezentacja Skuterowo.com

18 Luty 2015

Czy rezultatem eko-tendu będzie nie tylko większa popularność samochodów, ale także skuterów elektrycznych? Dość nowatorski i oryginalny pomysł pokazuje Zipp prezentując model Volteno będący motorowerem o napędzie "z gniazdka".

Nowości Skutery Wideo1 opinia

Białystok modernizuje ruch w mieście

Białystok modernizuje ruch w mieście

14 Czerwiec 2013

Władze Białegostoku przygotowały wielką modernizację ruchu w mieście. Na ponad 120 skrzyżowaniach będzie działał system preferujący ruch autobusów. Na dodatek pojawią się tablice informujące np. o wypadkach czy objazdach.

Informacje0 opinii

Kraków, Planty: Zmiany w organizacji ruchu

Kraków, Planty: Zmiany w organizacji ruchu

21 Czerwiec 2013

Rewolucja w centrum Krakowa - jednokierunkowe Planty! Tak będzie już niebawem wyglądać ruch na ulicach Krakowa. Ruch wokół pierwszej obwodnicy będzie odbywał się jednokierunkowo, przeciwnie do wskazówek zegara, od skrzyżowania ulicy Stradomskiej...

Nowości0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.