Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Kategoria: Skutery

Dodano 3 lata temu

1. Ryglos

Jedni mówią, że jest wymagane, inni, że nie.
    Może ktoś mi podać przepis mówiący o tym, że tablica rejestracyjna w motorowerze musi być podświetlona, lub po prostu napisać, że nie jest to wymagane.
    Mam w planach małą przeróbkę błotnika i nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić.

Derbi Senda X-Treme 2008r.

Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. romet727p10

Gdyby było wymagane to chyba każdy skuter od nowosci mialby takie cos :)

Napisano 3 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Majker

Na sto procent nie trzeba mieć podświetlenia tablicy w motorowerze, ale nie podam Ci konkretnego przepisu, bo go po prostu nie znam.

Napisano 3 lata temu, przez Majker, Postów: 1061, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. OstRy

podswietlenie tablicy wymagane jest tylko w "doroslych" motocyklach

Napisano 3 lata temu, przez OstRy, Postów: 468, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Ryglos

No właśnie tak mi się wydawało. Tylko oglądając poprzednie tematy o podświetleniu tablicy różne osoby różnie pisały, a przepisu na to nie mogłem znaleźć ;) Dzięki za pomoc ;)

Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak A-14: roboty na drodze

Znak A-14: roboty na drodze

28 Grudzień 2010

Znak ostrzega przed miejscem, w którym prowadzone są na drodze roboty, gdzie kierujący może spotkać osoby pracujące na drodze lub przeszkody utrudniające ruch, takie jak maszyny, materiały. Umieszczona pod znakiem tabliczka T-19 wskazuje na malowanie znaków poziomych.

Prawo0 opinii

Romet 727: Czy wytrzyma nasz test?

Romet 727: Czy wytrzyma nasz test?

30 Lipiec 2012

Zupełnie nowy 727 z zerowym przebiegiem. Manetka do oporu, bez wcześniejszego rozgrzania. Przejazdy przez dziury, wyrwy, potężne kałuże bez odpuszczania gazu. Gwałtowne przyśpieszanie i hamowanie. Czy jeden z najtańszych Rometów wytrzyma nasz test?

Informacje11 opinii

Nowy Romet za Twój stary motorower

Nowy Romet za Twój stary motorower

31 Styczeń 2013

Zasady wymiany produktów są proste, Romet odkupi Twój zużyty pojazd. Osoby które przekażą swój stary motorower, skuter czy motocykl do punktu handlowego Romet Partner, bez względu na rocznik, stan techniczny i markę pojazdu, otrzymają od 500 do 1500 złotych w gotówce.

Nowości33 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.