Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Kategoria: Skutery

Dodano 2 lata temu

1. Ryglos

Jedni mówią, że jest wymagane, inni, że nie.
    Może ktoś mi podać przepis mówiący o tym, że tablica rejestracyjna w motorowerze musi być podświetlona, lub po prostu napisać, że nie jest to wymagane.
    Mam w planach małą przeróbkę błotnika i nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić.

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Odp.: Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.
    Napisano 2 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik

2. romet727p10

Gdyby było wymagane to chyba każdy skuter od nowosci mialby takie cos :)

Napisano 2 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik

3. Majker

Na sto procent nie trzeba mieć podświetlenia tablicy w motorowerze, ale nie podam Ci konkretnego przepisu, bo go po prostu nie znam.

Napisano 2 lata temu, przez Majker, Postów: 1061, Użytkownik

4. OstRy

podswietlenie tablicy wymagane jest tylko w "doroslych" motocyklach

Napisano 2 lata temu, przez OstRy, Postów: 468, Użytkownik

5. Ryglos

No właśnie tak mi się wydawało. Tylko oglądając poprzednie tematy o podświetleniu tablicy różne osoby różnie pisały, a przepisu na to nie mogłem znaleźć ;) Dzięki za pomoc ;)

Napisano 2 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Ja prawidłowo zimować skuter lub motocykl?

Ja prawidłowo zimować skuter lub motocykl?

12 Listopad 2013

Jedni z nas jeżdżą okrągły rok, a inni na okres zimowych mrozów i słoty stawiają skuter na kołki. Jak go przygotować do kilkumiesięcznego postoju kilka porad. Po pierwsze należy znaleźć miejsce, gdzie chcemy przezimować swój jednoślad.

Nowości Porady9 opinii

Honda Varadero 125: Najlepsze filmy i opinie

Honda Varadero 125: Najlepsze filmy i opinie

29 Sierpień 2014

Honda Varadero 125 to już nieprodukowany model Hondy (2001-2012). Rewelacyjnie sprawdza się nie tylko na zwykłym asfalcie, ale również na drogach szutrowych, co czyni go wręcz idealną maszyną o przeznaczeniu turystycznym. To właśnie Hondą Varadero 125 mogliśmy i nadal możemy wybrać się w daleką podróż nie przejmując się zupełnie niczym.

Opinie2 opinii

Czy można dostać mandat z zagranicy?

Czy można dostać mandat z zagranicy?

18 Wrzesień 2013

Aby dostać mandat na skuterze trzeba się nieźle postarać (choć i to może przyjść bardzo łatwo). Co innego mandat, który dostaniemy poza granicami kraju. Jeżeli ktoś jeździ na wypady do Niemiec, Czech czy na Słowację doskonale wie, że miejscowi policjanci potrafią być wyjątkowo nieprzychylni dla nas.

Informacje0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.