Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Kategoria: Serwis

Dodano 5 lat temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Napisano 5 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 5 lat temu, przez Vezyr, Postów: 2420, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 5 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Gilera Runner ST 50/125: Prezentacja Skuterowo.com

Gilera Runner ST 50/125: Prezentacja Skuterowo.com

10 Luty 2015

Gilera Runner ST 50 i 125 to obiekt westchnień wielu młodych adeptów jednośladów. Ikona świetnego prowadzenia i bardzo sportowych osiągów. Runner w wersji 50 2T jest bardzo podatnym na tuning mechaniczny skuterem. Jest to zarazem jeden z najbardziej poszukiwanych jednośladów na rynku wtórnym w Polsce.

125 ccm Skutery Wideo0 opinii

Piaggio MP3: Trójkołowiec na trzy piątki

Piaggio MP3: Trójkołowiec na trzy piątki

16 Maj 2011

Ta konstrukcja Piaggio przypomina wóz kosmiczny zaprojektowany przez NASA do penetracji Marsa. Piaggio MP3 to maksi skuter na trzech kołach.

Skutery Wideo1 opinia

Honda VFR 1200F: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Honda VFR 1200F: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

18 Czerwiec 2015

Niebywała wszechstronność - model turystyczny połączony z osiągami sportowymi. Zachwycająca moc rzędu 173 KM. Spalanie na poziomie lekko ponad 6 litrów jest chyba niezłym wynikiem mając na uwadze pojemność silnika (1200 cm3).

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.