Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Kategoria: Serwis

Dodano 5 lat temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Napisano 5 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 5 lat temu, przez Vezyr, Postów: 2424, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 5 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Jazda zimą na motocyklu - nie róbcie tego w domu

Jazda zimą na motocyklu - nie róbcie tego w domu

27 Luty 2011

Gdybym wcześniej wiedział, że zimowe przejażdżki tak a nie inaczej odbiją się na moim skuterze, chyba do lata nie ruszałbym go z garażu. O czym piszę? O tej cholernej soli...

Blogi Motocykle9 opinii

Warszawa: ruszył remont Mostu Łazienkowskiego - ponad 100 milionów za jego naprawę

Warszawa: ruszył remont Mostu Łazienkowskiego - ponad 100 milionów za jego naprawę

13 Kwiecień 2015

Do końca października ma być przejezdny Most Łazienkowski e Warszawie. Stolica wyda na remont zniszczonego pożarem mostu 104 miliony złotych.

Wiadomości0 opinii

Karta motorowerowa a prawo jazdy AM

Karta motorowerowa a prawo jazdy AM

26 Sierpień 2013

Mija pół roku od czasu kiedy karta motorowerowa została zastąpiona przez prawo jazdy AM. Nowe przepisy wciąż budzą sporo wątpliwości i kontrowersji. Na redakcja@skuterowo.com wciąż spływa wiele listów od zakłopotanych miłośników skuterów i motorowerów.

Motorowery Prawo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.