Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Kategoria: Serwis

Dodano 4 lata temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Odp.: Jak podłączyć akumulator w skuterze?
    Napisano 4 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 4 lata temu, przez Vezyr, Postów: 2398, Użytkownik

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 4 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kymco Downtown 300i: 1000 km

Kymco Downtown 300i: 1000 km

11 Maj 2012

Za nami już 1000 kilometrów jazdy testowej najlepiej sprzedającym się maxi skuterem w swojej klasie. To już kolejna odsłona naszego długodystansowego testu tego skutera.

Blogi6 opinii

Xenony i rola oświetlenia w skuterze

Xenony i rola oświetlenia w skuterze

27 Kwiecień 2011

Co powinno grozić za zainstalowanie przednich żarówek w skuterze o kolorze niebieskim? Naszym zdaniem prócz zatrzymania dowodu rejestracyjnego również sroga grzywna.

Bezpieczeństwo Wideo15 opinii

Faspider Garelli XO 50: Test Wideo

Faspider Garelli XO 50: Test Wideo

09 Maj 2013

Faspider Garelli XO 50 co prawda kosztuje nico więcej, niż inne skutery tego segmentu, bo ponad 5000, ale wydaje się nam, że warto dorzucić nieco grosza i kupić coś, co posiada chyba nieco wyższy standard wykonania, porównywalny do Peugeot Kisbee czy Hondy Vision.

Wideo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.