Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Kategoria: Serwis

Dodano 4 lata temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Napisano 4 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 4 lata temu, przez Vezyr, Postów: 2417, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 4 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Mój Romet Router WS 50

Mój Romet Router WS 50

26 Listopad 2011

Zastanawiałem się nad kupnem skutera. Miał on mi służyć jako pojazd rekreacyjny. W gazetce jednej z sieci handlowych ujrzałem jednak motorower Romet Router WS 50 w cenie 2500 zł. Zobaczcie mój film.

Blogi13 opinii

Znak D-39: dopuszczalne prędkości

Znak D-39: dopuszczalne prędkości

01 Styczeń 2010

Informuje o dopuszczalnych prędkościach obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Na przejściu granicznym mogą być także umieszczone tablice z napisami lub symbolami, podające informacje o obowiązujących na terytorium naszego państwa przepisach ruchu drogowego.

Prawo0 opinii

Jaki motocykl 125 ccm kupić? Chiński czy markowy?

Jaki motocykl 125 ccm kupić? Chiński czy markowy?

10 Listopad 2014

Jaki motocykl 125 ccm kupić? Chiński czy markowy? Już w samym tytule jest mała nieścisłość. Przecież Chińczycy też mają marki motocykli, mniej znane, niemniej są to markowe motocykle.

Opinie9 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.