Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Kategoria: Serwis

Dodano 4 lata temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Odp.: Jak podłączyć akumulator w skuterze?
    Napisano 4 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 4 lata temu, przez Vezyr, Postów: 2410, Użytkownik

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 4 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Ferro 604-4: Zdjęcia i dane techniczne

Ferro 604-4: Zdjęcia i dane techniczne

16 Luty 2013

Ferro 604-4 całkiem, całkiem wygląda. Ciekawa, przednia lampa, duże koła, lakier metalik – jednym słowem jest nieźle. Sercem tego skutera jest czterosuwowy silnik. Może się on pochwalić bardzo niskim spalaniem na poziomie 2,5 l na setkę! To naprawdę świetny wynik.

Zdjęcia0 opinii

Honda Forza 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Honda Forza 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

16 Październik 2014

A teraz kilka słów o modelu, który swoją premierę będzie miał dopiero w 2015 roku Forza o pojemności 125 cm3. Został on zaprezentowany na targach Intermot 2014. Wyposażony w moc 14 KM.

Zdjęcia0 opinii

Kaski VR-1 trafiły do zwycięzców

Kaski VR-1 trafiły do zwycięzców

01 Czerwiec 2010

Informacje Konkursy18 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.