Pierwszy skuter – Junak?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #170702
    Tomasz Rybicki
    Użytkownik
    • 6
    • 36Postów:

    Cześć, ostatnio zastanawiałem się nad kupnem skutera 50ccm, stracilem prawojazdy, przyznaje się miałem akcje jechałem po pijaku nikogo nie zabiłem ale przez ten akt dałem życie dziecku. No nie ważne, nie mam prawka, ciagnie mnie do kierownicy nie koniecznie okrągłej, może moje doświadczenia z 2 śladem to jedynie rober i rolki 😛

    Zastanawiam się nad kupnem skutera Junak 806, najbardziej mi wpadł w oko, chociaż nie wiem jakie modele są jeszcze dobre, nie będę nic w nim grzebał na pewno kiedyś zdejmie blokadę, i kupie pare rzeczy.
    Szukam bowiem skutera do dojazdu do pracy od czasu do czasu.
    Skutera który wytrzyma mój udźwig ważę jakieś 115Kg nie jestem spasioną “świnią” jestem wysoki 195cm wiec jakiś większy skuter.
    Nie wiem czy ten junak nie jest przereklamowany, pewnie polecicie mi jakieś używane i dobre modele, ale nie chciał bym nic w nim robić przez pierwszy rok.

    Nie jeździłem nigdy na skuterze, nic o nim nie wiem ale dużo czytałem od ponad roku

    #170703
    ZOW
    Uczestnik
    • 0
    • 195Postów:

    Nooo, brawa za szczerość. 😀
    *
    Junak 806 czy… jednak 608 ???
    *
    Wombat pojechał chyba na wywczas (pewnie do Tajlandii), to nie ma nikogo, kto by tam zachwalał Junaki w budzie skutera.
    A jak nie ma Wombata to i B4rtka też nie ma. Taka jakby kolej rzeczy.
    *
    Tak nic nie robić z nowym chińczykiem to się pewnie nie da, ale… Junaki są trochę bardziej *dopieszczone* przed sprzedażą od tej całej reszty za nieco mniejszą kasę. Masz internet, to szukaj czegoś co ma ok. 2 metrów długości i silnik 2T, bo przy wadze sporo ponad 100 kg pięćdziesiątka w 4T może nie być zbytnim powodem do zadowolenia w ruchu ulicznym. A jak tego nie chcesz palcem nawet tykać na tę większą pojemność (okolice 70 cm3), to możliwości znacznie się ograniczają z sensownym doborem jednostki napędowej do sporej wagi skutera i kierowcy. I to tyle ode mnie.

    #170708
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    A może biegóweczka?;)
    Większa frajda z jazdy, wstawisz silnik 125 i popylasz (albo choć 72ccm;))

    #170711
    Tomasz Rybicki
    Użytkownik
    • 6
    • 36Postów:

    fajny pomysł, myślałem nad tym ale do 50cc też można chyba zastosowac jakiś kit czy coś co zwiększa pojemność do 100cc nawet nie chce mówić głupot poptostu gdzieś to widziałem możliwe że gadam bzdury, ale też zastanawiałem się nad kymco Agility rs naked troche ponad mój budżet.
    Jest jeszcze jeden model nad którym zastanawiam się, jest to romet 767

    #170777
    Tomasz Rybicki
    Użytkownik
    • 6
    • 36Postów:

    Doszedłem do wniosku że chyba wezme kymco agility rs naked 2t lub rometa 767, jeszcze jest opcja kymco city

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button