Piaggio MP3, Gilera FUOCO!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #174165
    keniol91
    Uczestnik
    • 16
    • 87Postów:

    Panowie pytanie odnośnie słynnych motocykli 3 kołowych !!! czy kupując nowy mozna zarejestrowac na kat B ? czy tylko używane które już takową rejestracje posiadają ? czy inne Państwa to akceptują ? jeżeli tak mam w papierach ? Juz praktycznie zamówiłem X-maxa 125 chętnie wybrałbym piaggio mp3 np 400 bo chce podróżować z plecaczkiem!!

    #174174
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    Z załozenia nie, bo nie mógłbys tego rejestrowac jako motocykla, a taki pewnie wpis jest w homologacji.

    “1.Prawo jazdy kategorii B stwierdza posiadanie uprawnienia do kierowania:
    a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla,”

    #174176
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    W Niemczech były dostępne specjalne wersje MP3 z poszerzonym rozstawem kół właśnie by łapały się pod homologację pojazdów na które wystarczy kat. B. Czy są dostępne nadal to nie wiem, odsyłam do dealera.

    #174178
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:
    #174181
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    A tak na marginesie to jak chcesz podróżować zrób kat. A i odpowiedni pojazd. Póki co to strasznie kombinujesz.

    #174182
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Tylko wtedy jeśli w papierach masz “pojazd samochodowy inny” a nie “motocykl”. MP3 można czasem trafić z taką homologacją właśnie.

    #174238
    keniol91
    Uczestnik
    • 16
    • 87Postów:

    Może ci kombinacja ale jak nie masz Kat.A to nic innego nie zrobisz a szczerze to nie IDE na kat A bo nie lubię manuali wole automat i skuter. Może kiedyś się odwaze 🙂

    #174239
    keniol91
    Uczestnik
    • 16
    • 87Postów:

    http://otomoto.pl/M4099023.html?output=web teraz taka oferta ro nie fale? Normalnie kupuje i przerejestrowuje? Czy mogło wystopic problemy ??

    #174246
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    keniol91 napisał:

    Może ci kombinacja ale jak nie masz Kat.A to nic innego nie zrobisz a szczerze to nie IDE na kat A bo nie lubię manuali wole automat i skuter. Może kiedyś się odwaze 🙂

    Kiepska wymówka. Chcesz się bawić w wątpliwej natury rejestracje, zamiast chwilę się przemęczyć i mieć potem święty spokój.

    #174248
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Po co ci takie *coś innego*?
    *
    Kup Fiata Multiplę, będzie jak znalazł. Już za jakieś… dziewięć miesięcy. Normalnie nic teraz nie myślisz przyszłościowo. WSTYD. 😛

    #174253
    keniol91
    Uczestnik
    • 16
    • 87Postów:

    Zobaczymy może w październiku się zmuszeni do sprawka kat.A się zobaczy 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button