Peugeot Kisbee, potrzebny schemat instalacji elektrycznej.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #147074
    Bundy Al
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    w skuterze wymienialem moduł na WM Motor racing digital CDI unit. skuter odblokowany ale przepala mi bezpiecznik od razu na tym nowym module. prosilbym o schemat instalacji elektrycznej skuera jak i podanego modułu.

    #147076
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Czuję, że zanim przerobisz cokolwiek to Twój moduł się spali i będziesz musiał go wyrzucić. Ja miałem ten badziew i dziwiłem się, że wytrzymał aż trzy miesiące, bo kumplowi identyczny padł po trzech tygodniach. Doprawdy, lepiej byś już przepił te pieniądze co za niego dałeś…

    #147098
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Marcin, ja już pewnie 2 razy (przez cały ten czas użytkowania) przepiłem równowartość kpl. wariatora i sprzęgła z oferty Wilmatu, ale ja to widać, że mało piję jednak. ;P

    Ależ Bundy (głowo i ostojo rodziny swojej), tak dobrze to tutaj nie ma, trzeba sobie trochę pogłówkować z tym zagadnieniem. 😀

    #147101
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    WM Motor racing digital CDI unit? źle wspominam ten moduł… spalił się od razu po przekręceniu rozrusznikiem 😛 później kupiłem New Racing CDI i jestem zadowolony wytrzymał wiele tysięcy km i nadal działa bez zarzutu.

    #147106
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Kupiłem sportowy moduł CDI na Racing Planet i latam ponad 3lata bez żadnej zabawy w tanie badziewie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button