Opłaca się kupić skuter z 1997 roku z przebiegiem około 6 tyś?

Tak jak w temacie, jest to honda bali z 1997 roku. Mam okazję kupić go naprawdę za niską cenę od znajomego. Opłaca się go kupić? Jest w jedwabistym stanie. Jakieś 2 lata temu został sprowadzony z Niemiec, gdzie jeździł nim starszy Pan, a mój kolega jeździł nim przez jedne wakacje i skuter stał jakieś 2 lata.

wiesz czy sie oplaca hmmmm a orientujesz sie jak byl traktowany? czy bylo grzebane w nim?bo jak jest wszystko ok i mowisz ze cena niska to wiesz wybor nalezy do ciebie

Wszystkie części fabryczne, jedynie chyba klocki hamulcowe były wymieniane i tyle. No ale hondy mają dobre silniki, więc myślę, że się opłaca, co nie ?

pewnie ze sie oplaca skoro niska cena i super stan to bierz go i wstaw jakies foty tu na forum zeby sie pochwalic

honda to lider motoryzacji co nie

Ale to dopiero jak kupię, co prawda mam trochę daleko bo jakieś 250 km w jedną stronę, ale myślę, że w tym tygodniu powinna stać już u mnie :)

no hehe to udanego zakupu i szerokosci

Dzięki i nawzajem ;P

16 letni skuter z 6000 km ciekawe ile razy był licznik cofany

nie był cofany :)

Nie obraź się ale skąd to możesz wiedzieć?

wątpie żeby stary dziadek chciał się z tym bawić :)

Jeśli Twój kolega osobiście go sprowadził od starszego pana i jest rzeczywiście w cudnym stanie to nie ma co się zastanawiać. Tyle tylko, że to mało prawdopodobne, stąd nasze powątpiewania.

Sam się zdziwiłem ale on nawet chodzi jak nowy. Stał jakieś niecałe 2 lata i po tym prawie odrazu odpalił

Jeżeli stan jak mówisz to bierz bez wahania - czasem zdarzają się takie wspaniałe okazje. Mój kolega z klasy w 1995 roku kupił 27 letnią WSK w idealnym fabrycznym stanie - jeszcze z kolcami na oponach i z przebiegiem 1909km. Napisz jaka cena bo aż jestem ciekawy.

tssa.. tylko weź pod uwagę że jak coś się zepsuje to dostęp do cześć zamiennych jest żaden nawet znalezienie głupiego kierunkowskaza jest trudne.

może i tak, zwłaszcza gdy w garażu stoi druga na części :)

Zależy jaka to marka i czy części są łatwo dostępne. Gdy są dostępne to go kup.

z własnego doświadzczenia wiem że części do starszych skuterów Hondy jest bardzo ciężko znależć

a co masz dawce w garażu ? jeśli tak to śmiało bierz... ; )