Opinie: Zipp XRace 50: Sprawia Wrażenie

Z odgłosem wydechu to szału nie ma :smiley:

a jak reszta? zastanawiałbym się nad tym modelem lub kingway chopper 50 ewentualnie jakiegoś używanego simaka

no i ta różnica cenowa…

Moim zdaniem lepiej kupic honde CBR 125 zarejestrowana na 50cc Jest bardziej wytrzymala i silnik sprawuje sie znakomicie Noi mozna kupic ja taniej niz nowy Xrace:) Ale to tylko moja opinia

Ja myślałem o nim albo o pro 50. Ale robię prawko kat. A i kupuję Rometa Soft Chopper 125. 2999 PLN za nowy, dobrze wykonany sprzęt i w miarę przyzwoite osiągi.

aktualnie posiadam skuter, więc sądzę, że ciężko będzie przesiąść się na coś biegowego o pojemności 125. W sumie to, można by zaryzykować tego xrace’ a, gdyby go nie katować, to może nikt nie miałby mu nic do zarzucenia

Nigdy w życiu nie dałbym za chińczyka tyle…

pasek888 robisz A czy A1? Jeśli A to kupuj śmiało jakąś 250, bo po przesiadce na 125 przez chwilę osiągi będą Ci odpowiadać ale później będzie już niedosyt mocy. 250 i te ok. 20KM już do jazdy wystarczą. jarek1003 biegówka 125 w 4T to nie jest nic takiego, biegi ogarnąć nie problem, tylko odrobina praktyki. Na początku zmieniasz wolniej, a wraz z ćwiczeniem coraz szybciej aż zajmuje Ci to ułamek sekundy. A co do samego XRace to IMO lepiej już kupić używany Pro50, jeśli chce się coś w ten deseń i za normalną kasę.

o o co chodzi z tym dwutaktem

dwutakt-dwusuwowy silnik (lejesz do niego benzynę+olej)

W rzeczywistości x race sprawia jeszcze wieksze wrażenie. Rasowy dzwięk z wydechu no i całkiem dobrze sie sprawuje. Jestem bardziej niż bardzo zadowolony ; )