Opinie: Sezon start. Dopiero?

Męska decyzja :smiley: Ja taka podjąłem 20 lutego i m.in. dlatego od poniedziałku mój Touran stoi w garażu a ja leże w łóżku i leczę gardło oraz zatoki … Na szczęście dziś kończy mi się zwolnienie , w poniedziałek do pracy a jutro o ile pogoda dopisze ( a ponoć ma być :slight_smile: ) nadrabiam zaległości i śmigam Lublin - Nałęczów - Kazimierz Dolny ! A co do korków : niech w nich stoją wygodniccy oraz Ci którzy lubią tracić czas i pieniądze na takie wątpliwe “atrakcje” ! A my ? WOLNOŚĆ i zawsze do przodu :DDD Pozdrawiam !

Brawo. Ja śmigam na skuterze do pracy od 10 marca.Koledzy pytają czy mi nie zimno ale jak ktoś jest przyzwyczajony niskiej temperatury to nie sprawia problemu.Kilka razy zmokłem ale cóż takie uroki.Mnie to jednak nie przeraża i będę jeździł tak jak w zeszłym sezonie do połowy listopada(oczywiście jeśli nie będzie biało albo temp na -) Wolność panuje!! Pozdrawiam

Dobry wybór! :slight_smile: Ja już śmigam tak pod koniec marca do teraz. Jak “leje” bardzo to skuter stoi nieużywany, lecz widzę taką mżawkę lub deszcz przelotny, to jak to mówią “Chcieć to móc!” i śmigam. Trochę mokry, lecz przyjemność na dwóch kółkach nic nie zastąpi. Oczywiście wybieram dni słoneczne lub jak nie pada. Lecz jak muszę w brzydki dzień to trudno. Mam do pokonania zaledwie 26km, to deszcz mnie bardzo nie złapię, więc mogę “uciec”. Pozdrawiam

A ja nie chwaląc się przejechałem w tym roku 32km :slight_smile:

Od 23 marca 700 km :slight_smile:

Witam :slight_smile: Mam do was pytanko … a mianowicie jaki skuter (nawet chinczyk) da sie kupic za 700 zł oczywiscie uzywany 50ccm