Opinie: Romet 797: Zobacz z Bliska

i tu jest wlasnie to slowa w -opcji -jest 125 w 4t to tak jak moj francuzik buda taka sama i 125cm inne wrazenia z jazdy od razu lepiej
ciekaw jaka cena w opcji 125 jezeli atrakcyjna to polecam tego rometa
pozdro
ps.z tym francuzik to jaja robie bo kupiony na francuskich tablicach pewnie jakas firma z francji sprowadza lub sklada z chinskich tajli ten skuter i tyle :)

Dla mnie tak korowa taka ;D. Ale za to wygoda i możliwość dalszych wypraw.

z ta wygoda to calkiem nie tak jak to wyglada
podstawoowa wada budy (zmienie to na wiosne-lato) brak mozliwosci przy wzroscie 182 wyciagniecia kopyt na choperka a wiadomo na trasie to ogromna zaleta
co do reszty w wersji 125 nie mam zadnych zastrzezen stabilny dobre hamulce x2 tarcza, x2 amory ,kolka x2 13 cali a i siodlo tez b.wygodne
125 w miescie nie przekraczajac 80 a z reguly 60-70 pali ponizej 2,5 litra wiec jak na automat to eleganckie spalanie

Może i tak ;). Ja miałem przyjemność przejechać się Burgmanem to am było wygodnie.;DDDDDDDD

Kur…jak w 2013 roku w skuterze za 4600zł z tyłu może nie być tarczowego hamulca!!!A 125 ma 8km to jest tragedia po prostu jakaś!!!

z tyłu tarcza jest zbędna wg mnie i co ma do tego 2013 rok :smiley: tarcza z przodu się przydaje tył może być bębnowy - przynajmniej się nie zapowietrzy.

Dobrze ustawiony bemben to i żyleta;D

sorry ale jak widzę wpisy typu zbędna tarcza i że w dobie dzisiejszej techniki bębenki się nie zapowietrzą to wymiękam.Lukario co ty piszesz w ogóle?To świadczy o firmie Romet że jest nędzna,myślisz że Duże skuty konkretnych firm dla jaj mają zamontowane tarcze przód ,tył?A co lepsze z przodu tarcze z obu stron.Mają bo są po prostu nowoczesne,a nie zacofane jak Romecik.A jak się zapowietrzy to każdy dobry skuterowiec ogarnia to w 10 minut roboty.Ja za 4600zł wolę np. Yamahę X-max z 2007-2008 roku która przeżyje tego Romecika 2 razy jeszcze taka prawda.

Robertonos napisał:

Kur....jak w 2013 roku w skuterze za 4600zł z tyłu może nie być tarczowego hamulca?!?!A 125 ma 8km to jest tragedia po prostu jakaś!!!!

nie wiem jak tam w romecie ale u mnie w brifie jest napisane 7,7kw jak umiem liczyc to kolo 9 ps na glowicy 2v
jak dla mnie to starczy a pamietaj robertoros ze smigalem 100 konikowymi motocyklami wiec nie wiem o co robisz tyle krzyku,duzo ludzia starczy te pare konikow na miasto i okolice a szczerze mowiac w tym x-maxie masz ich ,az tyle wiecej ?
4T FOREVER
PS.A WIDZISZ ROZNICE W RAZIE KOSZTOW NAPRAW ?

Robertonos przyczepił się do tej swojej Yamahy i świata poza nią nie widzi.Jak mu się posypie to zmieni zdanie.Dla mnie to jest śmieszne.

Nie robię krzyku tylko oceniam ten pojazd po obejrzeniu i przeczytaniu na Skuterowo o nim,jest to moja opinia i mam prawo ją tu w komentarzach umieścić.A uważam tak jak powyżej nadal że to gówniany sprzęt z miernej firmy jaką jest Romet!!W 2013 przyzwoity sprzęt za prawie 5 tysi powinien mieć tarczę również z tyłu,a 8 KM z 125 cm sześciennych to wynik kiepski.125 cm powinien mieć 13-15 KM.Piszesz czy mam tak dużo więcej w x-maxsie,tylko parę więcej.Ale cały bajer polega na tym jak pracuje i jezdzi taki Romet nowy,a jak nawet 6 letnia Yamaha-nadal o wiele lepiej od niego!!Hugo tu nie ma nic śmiesznego to tylko moja opinia pod artykułem o danym skuterze.A co do Yamahy to po prostu jest ZAJEBISTY SPRZĘT i nic tego nie zmieni.Nie od parady takie maxi skutery Japoniskie trzymają ceny nawet takie 6-8 letnie,one będą śmigały jak wszystkie te Chinole,Romety czy inne Kymco-Symy dawno zgniją na szrocie i tyle!Taka prawda jest,Ty też powinieneś pomyśleć na przyszłość o dużym skuterze z prawdziwego zdarzenia.Nie posypie się długo,Chiński skut robi mniej więcej 15-20 tyś km i złom,Kymco czy Sym 30-35 i remont a takie maxi Japońskie około 50-60tyś można o remonciku silnika myśleć.Więc różnice są odczuwalne!!

hm,z kad masz te dane ?
po pierwsze zalezy jak jezdzisz i markowy dojedziesz w 20 tys
po drugie te chinskie znam co maja po 70 tys i jakos dalej smigaja normalnie
po trzecie wole wydac 2 klocki i smigac ta chinska 125 jak dac 4,5 tys za 125 nie chinska-za taka kase to jak juz cos min 500 czy 600 to moje zdanie ale kazdy jezdzi jak woli slusznie to ujoles
sumujac tak jak wyzej wole tego rometa nawet z bebenkiem z tylu choc w wersji 125 ma 2x tarcze i tylko 8 czy 9 ps to tyle ode mnie
pozdro

Robertonos napisał:

Nie robię krzyku tylko oceniam ten pojazd po obejrzeniu i przeczytaniu na Skuterowo o nim,jest to moja opinia i mam prawo ją tu w komentarzach umieścić.A uważam tak jak powyżej nadal że to gówniany sprzęt z miernej firmy jaką jest Romet!!W 2013 przyzwoity sprzęt za prawie 5 tysi powinien mieć tarczę również z tyłu,a 8 KM z 125 cm sześciennych to wynik kiepski.125 cm powinien mieć 13-15 KM.Piszesz czy mam tak dużo więcej w x-maxsie,tylko parę więcej.Ale cały bajer polega na tym jak pracuje i jezdzi taki Romet nowy,a jak nawet 6 letnia Yamaha-nadal o wiele lepiej od niego!!Hugo tu nie ma nic śmiesznego to tylko moja opinia pod artykułem o danym skuterze.A co do Yamahy to po prostu jest ZAJEBISTY SPRZĘT i nic tego nie zmieni.Nie od parady takie maxi skutery Japoniskie trzymają ceny nawet takie 6-8 letnie,one będą śmigały jak wszystkie te Chinole,Romety czy inne Kymco-Symy dawno zgniją na szrocie i tyle!Taka prawda jest,Ty też powinieneś pomyśleć na przyszłość o dużym skuterze z prawdziwego zdarzenia.Nie posypie się długo,Chiński skut robi mniej więcej 15-20 tyś km i złom,Kymco czy Sym 30-35 i remont a takie maxi Japońskie około 50-60tyś można o remonciku silnika myśleć.Więc różnice są odczuwalne!!

Podniecasz się tym swoim skuterem jak małe dziecko grzechotką. Żal mi Ciebie.

Ha,ha,ha Hugo a mi trochę żal że Ty nie masz czym w ogóle śmigać,ale nie martw się odłożysz kasę i też kupisz coś PORZĄDNEGO.Vitalki to bym nie remontował generalnie tylko zrobił by poszła i kupił dokładając konkreta (jest teraz full ofert fajnych maxi skutów za rozsądne pieniądze i w dobrym stanie bezwypadkowym).Dziecko z grzechotki się cieszy ,a nie podnieca nią.Cefa powiem tak bardzo mocno(nie wiem jak to możliwe chyba że oleju byś nie lał albo nie wiem co robił)musiałbyś się starać by zajechać przez 20 tyś pierwsze skuter Yamahy,Hondy,Suzuki czy inny z firm klasy A.Mój ma 21000tyś nabite,jest zima,stoi na dworze,ma 7 lat,podchodzę do niego-strzał jeden,dwa ze startera i pali…21000 tyś dla silnika Yamahy to jak dla Chinola czy Kymco 5 tyś zrobione.A powiem że jak widziałeś w Chinolu 70 tyś zrobione na jednym silniku to musisz mnie z właścicielem tej sztuki poznać,będę mu bił pokłony normalnie.W życiu nie widziałem i nie słyszałem żeby Chiński silniczek zrobił tyle kilometrów…jakiś kurteczka fenomen normalnie!! Wszystkiego Najlepszego Dla HugoBossa,Joli i Cefy z okazji Świąt Wielkanocnych od zakochanego w X-maksie Robertonosa…a no i szerokość.

Robertonos w przeciwieństwie do Ciebie jestem rozsądny i nie jeżdżę bez prawka na maxiskuterze,wiec ogarnij się człowieku zanim sobie lub komuś zrobisz krzywdę. Tyle w temacie.

P.S. Zanim kupię coś porządnego to zrobię prawko i będzie to Kymco.

Hugo moje jeżdżenie jest w 100%rozsądne i przemyślane,nic się nikomu nie stanie w czasie jazdy z mojej winy ;)Prowadziłem skutery jak Ty jeszcze byłeś niepełnoletni,w dużym mieście z wielkim ruchem kołowym jakim jest Warszawa pracowałem po 10 godzin dziennie, dzień w dzień,pięć razy w tygodniu przez ponad 8 lat w wszystkich prawie dzielnicach dostarczając jedzenie do biur,mieszkań,burdeli,komisariatów itd nigdy nie powodując dzwona!Więc nie ucz proszę ojca dzieci robić co :)Yamahą jeżdżę już parę miesięcy i czuję ten sprzęt nawet gdy jadę ponad 120km/h.Prowadziłeś kiedykolwiek maxi skuter?Wiesz jak czuje się ktoś gdy po prowadzeniu takiej yamahy siada na Vitalkę?Jakbyś dosiadał chulajnogi ha,ha,ha.

Sam jesteś i licz się ze słowami ok?!Za dużo zbyt ważnych rzeczy łatwo przychodzi ci pisać tu. Bo za samą informację która jest poufna i tylko do wiedzy znajomych bliskich a propos mojego prawa jazdy którą tu rozgłaszasz(nikt inny kto się tego dowiedział nic nie pisze o tym bo ma zasady)możemy porozmawiać inaczej.Lepiej to miej nadzieję że nikt nieodpowiedni tego nie przeczyta i nie daj Boże wykorzysta w jakiś sposób przeciwko mnie.Bo wtedy nie będzie miło zapewniam cię!

:)Robertonos - co do twoich slow ze nie zajedziesz yamahy hondy
to ci powiem ze chyba w dup... byles i gow... widzales osobiscie zajechalem krecac pod czerwone cb400,cbr 600-2,i yamahe jak dobrze pamietam virago 750 -4 cylindrowa wiec nie gadaj mi glupot o sprzetach bo rozumiem ze jestes zafascynowany i nie dasz sobie nic wytlumaczyc dlatego zycze ci spokojnych i wesolych swiat oraz otwarcia na swiat a nie zycia w swoim swiecie
pozdro

CEFA popieram Twoje słowa w 100% :)

A co do Robertonosa to chyba pomyliłeś się chłopcze co do mojego wieku,gówniarzem już nie jestem i ktoś usunął mojego poprzedniego posta.

twojego posta usunął administrator portalu Skuterowo com. ponieważ używasz słów typu:porąb.. jesteś,cioł...w stosunku do innych użytkowników portalu to jest zniewagą, ubliżające i naruszające dobro osobiste.Łamiesz w ten sposób regulamin Skuterowo com. i zostaną wyciągnięte konsekwencje za to.Po świętach złożę oficjalne zawiadomienie osobiste w siedzibie Skuterowo o naruszaniu zasad regulaminu i obrażaniu na portalu.Moderator wczoraj po moim zgłoszeniu skasował twoje obrażające mnie wpisy i postaram się sprawić by zostały przejrzane wszystkie posty twoje czy kiedykolwiek nie stosowałeś słów zabronionych i uwłaczających komuś na Skuterowo.Jeśli tak będzie będę osobiście rozmawiał z właścicielem by wyeliminował cię stąd!