Opinie: Romet 717 Ciecz: Skuter bez zadyszki

Z jakiego innego skutera “ukradziono” design? Przód i tył jest baaardzo podobny do Apki Sr. Tylko moje pytanie brzmi: po co skopiowano wlot powietrza do chłodnicy pomiędzy reflektorami, skoro chłodnica znajduje się za przednim kołem? I kto ją tam właściwie wsadził, skoro Sr, Aerox itd. mają właśnie chłodnice montowane nad kołem, gdzie jest lepsze chłodzenie i nie syfi się tak jak na dole?

Prawie cały to klon Zipp Simpli

BTW za 999zł więcej można wyrwać już http://otomoto.pl/kymco-super-9-l-c-50-M1788552.html ;).

Faktycznie 5 tyś, to dużo jak na chińską 50-tkę Rometa.

Za taką kasą mam dobry, używany, markowy skuter.

HugoBoss ma rację tylko moim zdaniem Zipp jest ładniejszy

To jest fajny skuter ale drogi ale i tak go kupie.

ciacho to dołóż 1700 i masz nówkę S9, która się nie rozsypie po 5 tyś…

Mam takie pytanie: Czy wersja tego rometa 717 z 2010 roku (4t, chłodzona powietrzem) byłaby tak samo zrywna? Czy warto by było kupić ten model bez chłodnicy? Czekam na odpowiedz.

W teście napisaliście,że “Romet 717 posiada schowek pod siedzeniem, który nie zmieści tradycyjnego kasku typu jet, a tym bardziej pełnego integrala.” nie wiem jakiego typu kaski próbowaliście schować ale kaski typu jet wchodzą na luzie a i integralne np. Nitro czy LS2 bez większego problemu, choć nie ukrywam że ciasno.

też za mną chodzi ten skuter, pasuje mi taki sportowy wygląd, do tego ma sporo pozytywnych opinii ten model, a z tego co patrzyłem to da się go kupić za 3-4 tysie. możecie pisać że taką kasę można kupić bardziej markową używkę, ale ja się już niestety kiedyś na czymś takim przejechałem i wolę nówkę Rometa z pewną gwarancją. zastanawia mnie tylko czy brać ciecz czy zwykły model, jak myslicie?

Mam zamiar kupić takiego, ale w 4T