Opinie: Prawo Jazdy AM: Odpowiadamy na pytania

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #102421
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Mam nadzieje, że ten temat rozwieje wszelkie wątpliwości i nie będzie już powstawać więcej nowych tematów odnośnie AM. Najlepiej to przykleić na Początku listy najnowszych tematów, żeby każdy widział.

    #102418
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

    Dzięki za odpowiedź 😉 ale dla pewności już lepiej wymienię na wiosnę 😉 Pozdrawiam 🙂

    #102516
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    I tak dzieciaki będą zakładały nowe tematy dotyczące AM…niestety…Młode pokolenie musi mieć podane wszystko na tacy. Nie mają czasu na czytanie archiwalnych wpisów.

    #102517
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Niestety cierpi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Mnie osobiście wydaje się, że udzielenie odpowiedzi na te kilkanaście pytań dot. karta motorowerowa – prawo jazdy AM uwzględnia wszystkie ewentualności i sytuacje życiowe. Każde kolejne pytanie jest powieleniem tego, o czy tu mowa. Chyba, że się mylę…

    #102628
    misiek139713
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Jednego pytania tu nie widziałem, więc pytam, czy to prawko będzie uwzględniać zniżki w ubezpieczalniach, tzn. jeśli niepełnoletni zarejestruję skuter posiadając AM, to czy będzie miał już naliczane zniżki?

    #102629
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Zniżki zazwyczaj dostaje się za wieloletnią bezwypadkową jazdę… Za młody wiek kierowcy dowalić mogą jeszcze jakieś dodatkowe opłaty…

    #102746
    Misiek11
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    Mam pytanko.Gdzie dokładnie beda wyrabiane prawka Am w starostwie czy gdzieś indziej. Prosze o info

    #102805
    Dragon
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Mam 15lat i chcę sobie zrobić kartę motorowerową ( prawo jazdy AM ) i mam pytanie ile takie prawo jazdy kosztuje ??

    #102806
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Dla niektórych jest bezcenne 🙂

    A tak na poważnie, ktoś pisał, że jakieś 500zł i koszty wyrobienia dokumentów? Jeśli się mylę, to sorki, powielam tylko coś co gdzieś tam tylko zasłyszałem….

    #102810
    Marley
    Użytkownik
    • 0
    • 5Postów:

    Nie wiecie może też czy za zgodą rodziców można robić to prawko od 13 lat ? Bo chce zrobić na wiosne i jeździć pol sezonu przynajmniej a urodziny mam dopiero w ostatnim dniu lipca ;//

    #103294
    Marley
    Użytkownik
    • 0
    • 5Postów:

    ?

    #103300
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Jak nie masz karty to musisz czekać do urodzin, dopiero po nich będziesz mógł zdać na kat. AM.

    #103313
    Czarny2092
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

    nie rozumiem młodych 😀 nie myśleliście o prawo jazdy kat B 1 ? może też się to zmieniło ??? jak nie to 16 ukończona to nie zmieniać kartki na plastik tylko zrobić B 1 , odchudzić fiat cinquecento z silnikiem 1.2 czy 700/900 cm3 , i tyle 😀 pozdrawiam

    #103967
    ktostam240
    Użytkownik
    • 1
    • 14Postów:

    czy moge zdawać 3 miesiące przed urodzinami tak jak to jest na inne kategorie?

    #103988
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Żadnej kategorii nie możesz zdać przed ukończeniem minimalnego wieku. Na kurs możliwe, że Cię dopuszczą w szkole jazdy, ale nie na egzamin.

    #104165
    qgrod
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    bardzo dziekuje za informacje na forum a zwlaszcza za dyzur zespolu redakcyjnego i bardzo wazne odpowiedzi na nasze trudne pytania w tym i ja dowiedzialam sie ze moge jezdzic spokojnie na dowod osobisty tak jak jezdzilam dotad

    #104483
    emkafe
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    a mnie ciekawi czy jak niedługo koncze 18 lat, nie mam karty rowerowej to czy bede mógł keździć na dowód bo czytąłem tyle tego i sie juz pogubiłem ??

    #104485
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Skoro nie miałeś karty MOTOROWEROWEJ to nie mogłeś jeździć wcześniej legalnie 50tką, ukończenie 18tego roku życia również nie będzie Cię do tego uprawniało. Musisz mieć którąś z kategorii A bądź kategorię B.

    #106365
    Adek
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Witam. Mam 14 lat i nie zdążyłem zdać karty motorowerowej a teraz chciałem zdać prawko jazdy AM ale nie wiem ile będzie kosztować i czy będzie się zdawać na skuterze czy na motorowerze z manualną skrzynią biegów. Pozdrawiam

    #106367
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    Będzie się zdawać na motorowerze z manualną skrzynią biegów. Kurs będzie kosztował ok. 500 zł a egzamin teoria + praktyka ok. 200 zł.

    #106921
    mleczak
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Hej mam pytanie,we wrześniu będę mieć 18 urodziny kartę posiadam od 5 lat czy musze ją wyrobić? ponieważ wiąże się to z kosztami około 200 złotych a na parę miesięcy to średnio mi się uśmiecha;/

    #106935
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Jak posiadasz kartę to jak wyrobisz nową? Po 18-tce wymieniasz na AM i to wszystko.

    #106975
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Po 18tce to karta będzie już nie ważna 😛 chodzi mu pewnie o AM, jak wymienisz tą kartę motorowerową na AM to będziesz miał uprawnienia również po 18tce, jak nie wymienisz to stracisz uprawnienia.

    #108068
    Rekord9610
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Witam!
    Mam skończone 16 lat i prawo jazdy kat. T i kartę motorowerową, czy muszę robić badania jeśli chcę wymienić kartę na AM skoro już robiłem badania na kat.T ?
    Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam!

    #111015
    SzpiegU
    Użytkownik
    • 0
    • 7Postów:

    Na Forum wyczytałem że prawo jazdy AM wejdzie w 2014 roku . Czyli teraz muszę czekać rok żebym mógł sobie takowe wyrobić ?

    #111016
    MarSen
    Użytkownik
    • 11
    • 260Postów:

    Nie. Ono już weszło… A jak chcesz je wyrobić? Ile masz lat, czy masz już kartę?

    #111099
    SzpiegU
    Użytkownik
    • 0
    • 7Postów:

    Chcę wyrobić mam 14 lat lecz niemam karty motorowerowej . Gdzie w województwie Mazowieckim można takowe prawo jazdy wyrobić ? Ile ono będzie kosztować , Ile będa trwały kursy i gdzie mogę nabyć tzw Psychotesty ? Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam ! 🙂 i życzę Wesołych Świąt 🙂

    #111110
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    Będzie można zrobić kurs w szkole jazdy ( musisz popytać w której robią kursy na AM) a egzamin zdajesz w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego ) WORD , czyli pewnie w Warszawie. Będzie to kosztować- kurs ok.500 zł a egzamin ok. 200 + jeszcze musisz wyrobić dokumenty czyli kolejna stówa w plecy 🙂

    #111124
    SzpiegU
    Użytkownik
    • 0
    • 7Postów:

    Ok. Już wszystko wiem . Dziekuje za Pomoc i Pozdrawiam :)!

    #111322
    SzpiegU
    Użytkownik
    • 0
    • 7Postów:

    Już od tego czytania popsuło mi się w głowie . Na forum wyczytałem , że prawo jazdy kat. AM można będzie wyrabiać dopiero w 2014 . W związku z tym chciałem się zapytać czy to prawda , że będe musiał czekać jeszcze rok ? Czy w tym roku już będe mogł wyrobić te prawo jazdy ? . Z góry Dziekuję za odpowiedź i Pozdrawiam ! 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button