Opinie: Nowy Junak 903 Race staje do walki

O kurczę…

6 tys. zł za trochę ładniej opakowany motorower? To te plastiki tyle kosztują?
Widać zażartą walkę w segmencie chińskiech motorowerów. Ale ta walka powoduje, że ceny niebezpiecznie windowane są do cen markowych maszyn.
6tys zł - za taką kasę można już kupić 2-3 letnią Hondę CBR 125 z niewielkim przebiegiem - przepaść technologiczna - ogromna!!!

ale maszyna

NO no ciekawe jak jeździ

Zapewne nie szybciej niż 45km/h :-)

6 tysięcy za niego można dać jeśli to 2t i będzie jechał pod górę na wszystkich biegach a nie że trzeba co chwila redukować

. cudo

wsadzic do tego jeszcze silniczek 125ccm i można nieźle szpanowac :wink:

Gaju - naucz się używać opcji EDYTUJ!

Fajnie by było zobaczyć go od przodu, z tyłu i jego liczyniki

No ładny ładny :wink: Zastanawia mnie tylko 1,waży 120 ? Junaki z seri 901 mają podobną wagę a ten na 1 rzut oka wygląda na masywniejszy,szersze opony itd.

Trąci chińczykiem!

dogiogi - jakiś typ z zipp'a który hejtuje lepsze motorowery.Porażka żeby się tak ujawniać..

maszyna jest świetna z wyglądu mam pytanie do skuterowo czy pojawi się test tego pojazdu??

Witam . Więc tak jestem posiadaczem tej maszyny :smiley: Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chce zobaczyć fotki przodu , tyłu itd , pisać na auksendir@wp.pl

Witam Posiadam Junak 903 i chcę zamienic się na moto o pojemności 125cm3. Jeśli ktoś takowy posiada proszę o kontakt na e-mail auksendir@wp.pl

P.S Moto posiada 4 biegi , lecz rozpracowałem iż na trzecim biegu moto osiąga prędkość około 70 km/h a po włączeniu czwartego biegu zwalnia do prędkości 45km/h … wiem co piszę . gdyż jako pierwszy ogłosiłem że posiadam ów motocykl i bd udzielał o nim informacji na E-mail . Odezwało się wielu ludzi z zapytaniami , pytania nadal napływają . Powiedziałem o tym iż motocykl na trzecim biegu jedzie szybko , znajomemu który też posiada Junaka 903 i potwierdził moje słowa . Ciekawostką jest fakt iż po pozostawieniu go na deszczu i uruchomieniu go , licznik dostał chwilowego szału i pokazywał mimo iż moto stał w miejscu , wbijające się biegi . Wszystko było by ok gdyby nie pokazał piątego biegu ^ ^ , 1,2,3,4,(5) . Jeśli ktoś takowy motocykl posiada niech zrobi ten eksperyment i zostawi na deszczu . Moto powinien ujawnić wtedy fakt iż posiada 5 biegów . Prawdopodobnie piąty bieg jest zablokowany , a czwarty też podchodzi pod blokade gdyż zwalnia motocykl

Instalacja wyświetlacza zmiany biegów jest do 5 biegowych silników więc nic dziwnego że pokazuje 5 bieg. Na 4 biegu jest blokada prędkości, jak jest z licznikiem to nie wiem bo mój miał straszne przekłamanie ale nie sądzę żeby miał blokadę na 4 biegu.

degename - a w jaki sposob ten bieg jest zablokowany ? i jak go odblokowac ?

Jak usunąć Zablokuj prędkość Junak 903? Wyślij mi e-mail: GrossVA2011@gmail.com