Opinie: Jak Wyregulować Gaźnik?

Ja wykrecałem śrubkę od składu mieszanki i jeździłem sprawdzając jaki ma kolor.Gdy ustawiłem tak że miała kolor kawy z mlekiem tak zostawiłem.

Gaźnik ustawia się inaczej (poszukaj, było już tego pełno)... Po kolorze świecy możesz tylko sprawdzić, czy jest dobrze wyregulowany ;)

Ale właśnie o to chodzi. Kolega dobrze robił. Szczerze mówiąc to jedno i to samo. Zrobiłeś to samo, co powyżej.

Po kolorze świecy wiem że dobrze wyregulowałem od zeszłego sezony świeca cały czas ma kolor kawy z mlekiem.:)

Ja w Simsonie reguluje za pomocą świecy diagnostycznej jest to optymalna regulacja

witam mam taki problem nie dawno kupilem kingway leike 50 4T az zgasla wymienilem swiece bo byla uszkodzona porcelana ale dalej nie odpala zdlolem wezyk poliwowy przed filtrem paliwa i jest sucho a zbiornik na ful zalany co musze zrobic

Witam , w moim Kymco K-Pipe 50 mam taką sytuację : w gażniku mieszanka wyregulowana tak że po nagłym “dodaniu gazu” manetką nie dusi się i obroty rosną prawidłowo , ciągle będąc na “N” wolne obroty w granicach 1000-2000 i po wciśnięciu 1-dynki obroty spadają i silnik gaśnie !!! podciągam wolne obroty na 1-dynce na 1000-2000 i włączam N-kę a obroty znacznie rosną czy tak ma być ? Proszę o podpowiedzi i sugestie z góry dziękuję .