Opinie: Barton Motors RS50: Już wkrótce

Dwie tarcze z przodu w pięćdziesiątce,tego chyba jeszcze nie było :slight_smile:

Trochę mały:) Albo motocyklista wyjątkowo duży…

broń Boże się nie oceniam nikogo, ale jak widzę, a zwłaszcza słyszę odgłos takiego sprzętu to nie mogę uwierzyć że to nie jakaś parodia. Wygląd suszarki a dźwięk komarka. marny pomysł

detinko nie masz racji, z tego co widać silnik to 139FMB, ten sam co w Zippie Nekenie, a więc 4T. 95km/h? Chyba w przepaści, realnie max dla tego silnika na racjonalnych zębatkach to 65-70km/h, co z przekłamaniem prędkościomierza może dać 85km/h. Jednak z tego co widać na filmiku to tylna zębatka ma mało zębów, czyli kiepskie przyspieszenie i wyższa prędkość maksymalna… Co do wyglądu to wstydu nie ma, choć zastanawia podwójna tarcza z przodu. USD i tylny wahacz nieźle się prezentują choć ciekawe, czemu przednia felga jest czarna a tylna srebrna? Wloty powietrza w zadupku przypominają te ze Speedfighta 3. Ciekawe, nazwa ma się chyba kojarzyć z Aprilią RS50. Poza tym Barton ma w ofercie też TZR50. Czy nie potrafią sami wymyślić nazwy dla swojego wyrobu?

MichalWujak zgodzę się z tym co piszesz, ale oni kopiują nazwy modeli po to aby gdy ktoś będzie chciał np. kupić TZR-kę i wpiszę nazwę na allegro, to zobaczy też wersję o wiele tańszą (chodzi tu o Bartona).

I wszystko jasne, moto wygląda tak a nie inaczej bo do budowy wykorzystano 90% części z większej 125: http://www.youtube.com/watch?v=MKGgHIZpOn4 I tak jak pisałem te 95km/h to bajki - powyższa 125 osiąga taką prędkość. Szkoda, że moto “dobito” tym samym silnikiem co w innych motorowerach. Wystarczyło wsadzić silnik z Keewaya TX50/Magnusa Furio i byłoby lepiej - zawsze to 6,5KM a nie 2,5… Ale nadal uważam, że może to być najlepsza propozycja w segmencie “moto” jaką mają chińczycy.

Jak dla mnie to będzie kolejny chińska, beznadziejna podróbka markowych motocykli (w tym przypadku Aprilii RS 50).Już wolałbym Zipp-a PRO 50 niż tą kopię “RS-ki”.

Moim zdaniem też zipp pro 50 będzie lepszy pod względem wykonania, trwałości i szybkości ;] Gdybym miał wybierać brał bym zipp-a :wink:

Ciekawe, co się stało z Bartonem, bo coś go nie widać w salonach…

Podobno nie będzie go w sprzedaży pewnie nie przeszedł testów