Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

OLEJ ZIPP 4T 10w 40

Kategoria: Skutery

Dodano 3 lata temu

1. lop16

Co sądzicie o tym oleju? OLEJ ZIPP 4T 10w 40

"Zipp 4T 10 W 40 semi synthetic to wysokiej jakości olej silnikowy opracowany w technologii półsyntetycznej przeznaczony do wszystkich typów czterosuwowych silników motocyklowych i skuterów. Zapewnia prawidłową ochronę przed zużyciem oraz wzrost mocy silnika. Spełnia wymagania norm SAE 10W40, JASO MA 2 i API SH."

imghttp://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/47/96/97/2247969747/img

Kingway Coliber 4T 50 -
    Napisano 3 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Pw10

Ja też w tamtym roku kupiłem ten olej Zipp 10W40 półsyntetyk. Moim zdaniem nie jest zły. Ja za bardzo to się nie znam bo w tamtym roku pierwszy raz wymieniałem olej nigdy wcześniej nie miałem z tym do czynienia.

Napisano 3 lata temu, przez Pw10, Postów: 92, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Pietro

Olej Zipp to nic innego jak motocyklowy Orlen Platinum, tyle że firmowany marką Zipp.

Napisano 3 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. lop16

Dobrze wiedzieć ;D U mnie teraz z tym olejem może być problem z dostępem a platinum jest pełno na orlenie.

Napisano 3 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

OLEJ ZIPP 4T 10w 40: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Skutery Keeway, Kymco, Romet i Zipp: Nowości na sezon 2011

Skutery Keeway, Kymco, Romet i Zipp: Nowości na sezon 2011

11 Kwiecień 2011

Osoby chcące kupić w sezonie 2011 nowy skuter mogą do listy potencjalnych nabytków dopisać kilka nowych pozycji, gdyż najwięksi producenci skuterów przygotowali kilka nowości. Sprawdźmy co znalazło się w ofercie i czy są to całkowicie nowe modele.

Motorowery Nowości Skutery7 opinii

Junak 901 RS: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Junak 901 RS: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

21 Marzec 2014

Sportowy Naked stworzony wręcz do przeciskania się w miejskim gąszczu. Zwinna konstrukcja pozwala na łatwe manewrowanie pomiędzy autami. Agresywne, a przy tym sportowe malowanie świetnie uzupełnia stylizację 901 RS...

Motorowery Zdjęcia0 opinii

Czy dozownik oleju w skuterze 2T działa poprawnie? Sprawdź!

Czy dozownik oleju w skuterze 2T działa poprawnie? Sprawdź!

23 Czerwiec 2011

Najgorszym, co może spotkać posiadacza skutera czy motoroweru z silnikiem dwusuwowym jest awaria dozownika oleju, prowadząca do zatarcia się silnika. Chyba nikt nie chciałby, aby przytrafiła mu się taka sytuacja.

Porady Skutery8 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.