Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

OLEJ ZIPP 4T 10w 40

Kategoria: Skutery

Dodano 2 lata temu

1. lop16

Co sądzicie o tym oleju? OLEJ ZIPP 4T 10w 40

"Zipp 4T 10 W 40 semi synthetic to wysokiej jakości olej silnikowy opracowany w technologii półsyntetycznej przeznaczony do wszystkich typów czterosuwowych silników motocyklowych i skuterów. Zapewnia prawidłową ochronę przed zużyciem oraz wzrost mocy silnika. Spełnia wymagania norm SAE 10W40, JASO MA 2 i API SH."

imghttp://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/47/96/97/2247969747/img

Kingway Coliber 4T 50 -
    Odp.: OLEJ ZIPP 4T 10w 40
    Napisano 2 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik

2. Pw10

Ja też w tamtym roku kupiłem ten olej Zipp 10W40 półsyntetyk. Moim zdaniem nie jest zły. Ja za bardzo to się nie znam bo w tamtym roku pierwszy raz wymieniałem olej nigdy wcześniej nie miałem z tym do czynienia.

Napisano 2 lata temu, przez Pw10, Postów: 84, Użytkownik

3. Pietro

Olej Zipp to nic innego jak motocyklowy Orlen Platinum, tyle że firmowany marką Zipp.

Napisano 2 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik

4. lop16

Dobrze wiedzieć ;D U mnie teraz z tym olejem może być problem z dostępem a platinum jest pełno na orlenie.

Napisano 2 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

OLEJ ZIPP 4T 10w 40: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Maciej Z. trafi na dwa lata do więzienia

Maciej Z. trafi na dwa lata do więzienia

28 Czerwiec 2013

Na dwa lata pójdzie za kratki znany dziennikarz motoryzacyjny, syn Włodzimierza Zientarskiego - Maciej Z. To kara za brawurę, która spowodowała nie tylko wypadek, ale i śmierć człowieka. Wyrok jest prawomocny, jednak czy Waszym zdaniem sprawiedliwy?

Informacje6 opinii

Kymco New Dink 200i: Więcej z jazdy

Kymco New Dink 200i: Więcej z jazdy

18 Maj 2010

Testy20 opinii

Zobacz jak zrobiono twój skuter!

Zobacz jak zrobiono twój skuter!

28 Styczeń 2013

W filmie zobaczysz znaną fabrykę skuterów - Zhejiang Jiajia Juneng Motorycle Technology, którą na pewno każdy posiadacz chińskiego skutera widział jej nazwę na wyciągu ze świadectwa homologacji.

Blogi17 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.