Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Nowy salon Piaggio,Vespy,Aprili,Gilery,Rometu!MOTO PRZYGUCCY, Legionów 106, Łódź

Kategoria: Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia

Dodano 3 lata temu

1. MOTO_PRZYGUC...

Zapraszamy do nowego salonu w Łodzi!
    Legionów 106
    http://www.moto.przyguccy.pl
    Tel.697 991 666

MOTO PRZYGUCCY
    Odp.: Nowy salon Piaggio,Vespy,Aprili,Gilery,Rometu!MOTO PRZYGUCCY, Legionów 106, Łódź
    Napisano 3 lata temu, przez MOTO_PRZYGUC..., Postów: 2, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Nowy salon Piaggio,Vespy,Aprili,Gilery,Rometu!MOTO PRZYGUCCY, Legionów 106, Łódź: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Router Traffico 2. Czy warto kupić?

Router Traffico 2. Czy warto kupić?

09 Lipiec 2013

Router Traffico to konstrukcja znana chyba wszystkim. Dziś w Skuterowo.com sprawdzamy co nowego pojawiło się w drugiej generacji tego modelu, generacji na sezon 2013. Ciekawi co oferuje "skuter z Biedronki?

Testy2 opinii

Problemy z elektryką w skuterze?

Problemy z elektryką w skuterze?

13 Sierpień 2012

Skuter nie odpala. Podejrzenia? Układ elektryczny. Jak rozwiązywać problemy związane z instalacją elektryczną w skuterach? Jak działa układ zapłonowy? Co to jest CDI? Jak sprawdzić układ rozruchowy skutera? Przeczytaj specjalny poradnik Skuterowo.com

Porady13 opinii

Listonosz na skuterze: Ciemno, zimno i...

Listonosz na skuterze: Ciemno, zimno i...

28 Październik 2012

Ten dzień był jak idź stąd i nie wracaj. Zanim zalałem poranną kawę popatrzyłem przez okno i już wiedziałem, że to będzie próba cierpliwości. Nie sądziłem jednak, że aż taka...

Blogi12 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.