nie odpala

witam wszystkich nie mam iskry na swiecy i niewiem co jest

więcej szczegółów by się przydało, co to za motor, jaki silnik itd...

SAMPO - czterosow przerobiony z 50 na 80 niemam iskry wszystko jest jak krece rozrusznikiem swiatla sa

hymmm wymień świece, i zobacz czy fajka się nie odłączyła itp.

doradzali mi wymiane tzw.przerywacza.Potrafie zrobic silnik ale elektryka to tragicznie

oj chyba ktoś chce Cię naciągnąć... Bo w skuterze nie ma przerywacza... Najpierw to zmień świece. Jak dalej iskry nie będzie to sprawdź miernikiem cewkę zapłonową. Jak będzie ok to znaczy że padł moduł CDI

juz wymienilem modul idalej nie ma

wsadz świece byle jaka dotknij do cylindra sprawdz czy kopie, czy jest iskra. docisnij do konca. Spreobuj zmniejszyc przerwe na swiecy. A jak nie to wyjmij kufer jak to chinczyk to na ramie stojąc od tylu skutera po prawej stronie bedzsiesz mail cewke pojdziesz do niej po kabelku sprawdz czy wszytsko laczy zdejmij ta gume i wgl, jak nie pomoze to wymien cewke chyba 20zl kosztuje razem z fajka:)

dzieki sprawdze

to daj znac

nie wiecie moze gdzie sa blokady w SAMPO

Już jeździ? W gaźniku pewnie masz. Pod tym dekielkiem żółtym taka śrubka. Na Wariatorze tez pewnie, jak dostales razem ze skuterem tuleje krodsza to wsadz.

witam. wymienilem cewke i dalej niema iskry niewiem co dalej

A świecie zmieniałeś ?

na czterech swiecach spraw.

zobacz cewke, fajke czy kabelki sa cale...

Sprawdź czy na przewód od świecy dochodzi prąd.

cewka jest nowa i modul

Ale możliwe że winny jest przewód. Sprawdź czy w na przewód dochodzi prąd. Nie potrzebnie odrazu wszystko wymieniałeś.

jest mozliwe ze iskrownik poszedl ale jak krece rozrusznik to swiatla mam