Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Na dowód osobisty?

Kategoria: Prawo Jazdy

Dodano 2 lata temu

1. Ada

Jak to jest, jak ktoś już jeździ jako pełnoletni, to musi zdawać na jakieś prawko, czy prawo nie działa jednak wstecz i tylko Ci co nie ukończą do 19 stycznia 2013, muszą zaliczać?

Napisano 2 lata temu, przez Ada, Postów: 10, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. KrzysiekP

nie prawo nie działa wstecz. Osoby które dopiero UKOŃCZĄ 18 rok życie pod dniu wejścia nowych przepisów maja obowiązek wyrobienia prawo jazdy AM. Wiąże się to z podwyższonymi kosztami tzn konieczność odbycia kursu w szkole nauki jazdy, otrzymanie orzeczenia przez lekarza o braku przeciw wskazań do prowadzenia oraz zdanie egzaminu w Wordzie

Napisano 2 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2176, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Jakub100001

Jeśli ukończyłeś 18 lat przed wejściem ustawy w życie to nie musisz już zdawać egzaminu na kat.AM.

Napisano 2 lata temu, przez Jakub100001, Postów: 584, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Na dowód osobisty?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kingway Coliber: Moja Opinia

Kingway Coliber: Moja Opinia

25 Luty 2012

Skuter zakupiłem w listopadzie tamtego roku. Niestety nie był on nowy, ale miał przejechane zaledwie 1550km, rocznik 2006. Co do przebiegu mam gwarancję ponieważ, ostatni przegląd na 1500km był zrobiony w 2010 roku.

Blogi Skutery4 opinii

Zipp Pro 50 GT: Zdjęcia i dane techniczne

Zipp Pro 50 GT: Zdjęcia i dane techniczne

28 Maj 2013

Na pierwszy rzut widać przeprojektowaną przednią czachę razem z reflektorem. Wygląda dużo fajniej, niż w zwykłym Pro 50. Dodatkiem są również ledowe kierunkowskazy z przodu i z tyłu. Wersja GT też nie jest wolna od, które posiada zwykły Zipp Pro 50. Na przykład dalej obrotomierz nie działa tak jak trzeba

Motorowery Zdjęcia0 opinii

Peugeot JetForce 50: Zdjęcia i dane techniczne

Peugeot JetForce 50: Zdjęcia i dane techniczne

06 Grudzień 2012

Peugeot JetForce to agresywna sylwetka pełna ostrych cięć, zbiornik paliwa w rozbudowanym przekroku, nisko osadzony środek ciężkości, wyjątkowe wykonanie i szalenie sportowy wygląd. Skuter nastawiony na szybkość, dynamikę i pełną emocji jazdę. Przyjrzyj się z bliska miejskiemu przecinakowi.

Skutery Zdjęcia4 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.