Motocykl 125 i ubiór

Na następne wakacje planuje kupić motocykl sportowy o pojemnosci 125cc i jakiś ubiór do 2 tyś zł na motocykl chce przeznaczyć w granicach 5 tyś polecicie jakąś maszynę ?

masz prawko B? nie będziesz robił A?
Jeżeli opcja B, to kup sobie coś nowego chyba że pierwszy raz na moto, za 5 tyś można kupić junaki RS 125 bardzo dobre nowe mało awaryjne przynajmniej modele z 2015 roku, sam mam RSke i już nabite 12tys km, a jutro wybieram się do zakopca to wpadnie kolejne 1.5tyś Cena 7500zł, ale masz nowy motocykl z gwarancją.
Ciuchy nikt Ci tu nie powinien polecać ciuchów są 2 opcje, jeżeli będziesz robil prawko na A to kup skórę 2 częściową dobra na miasto i na tor wytrzymała i ciepła. Jeżeli nie robisz, to tekstyl przyjemny przewiewny, tani w utrzymaniu. Najlepiej przejść się do sklepu jakiegoś z akcesoriami, i przymierzyć kurtka w granicach 500zł do tego spodnie tez w tej granicy, rękawice dobrze mieć 2 pary jedne na lato drugie na chłodniejsze dni w sklepie napewno każdy Ci doradzi, a to jaki model czy marka to też zależy od ciebie u od upodobania każda rękawica ma prawie te same ochraniacze więc nie będzie dużej rozbieżności. Buty dobrze kupić jakieś pół buty za 300-400zł aplinestars ma dobre, kask MDS są bardzo fajnymi kaskami mają blende wysówaną i łatwe zapięcie kosztują w granicach 450zl te lepsze.

Kurtka 350-500
Spodnie 150-450
Rekawice 100-400
Kask 100-500
Buty zaczynają się te dobre od 450zł wzwyż

A motocykl jeśli sportowy to nie wiem, ja kupiłem pierwszą 125 nsr za chyba 5900, potem honde CBR125r z 2014 i do dziś użytkuje spalanie max 3l/100 prędkość na A1 jechałem jakieś 150 nie będąc w czerwonym polu. Dobry motocykl chyba najlepsze osiągi ze wszystkich 125 jakie znam nie wliczając 2tków

2tyś na ciuchy to jest mało szczerze powiedziawszy, pamietaj że to co kupisz za 2 tyś ma sprawić że nie będziesz krwawił.