Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych

Kategoria: OFFtopic

Dodano 3 lata temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. Rugbyman

Witam, chcę wszystkim polecić kolejny, drugi w tym roku (nie ostatni) motobazar w Warszawie na torze wyścigów konnych na Służewcu. Odbędzie się w weekend 9-10 kwietnia, w sobotę od 8 do 18, a w niedzielę od 8 do 16.

Polecam go, bo można tam nabyć wszystko co związane jest z "magią" jednośladów. Można tam nabyć również nowe jak i używane skutery! Zawsze można targować się, wielu wystawców, zatem szeroki asortyment i przystępne ceny. Wiem, że równocześnie w sobotę jest rozpoczęcie sezonu w Scooter Landzie, ale pozostaje kilka godzin rannych w sobotę i cała niedziela.

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków!!!

Odp.: Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych
    Napisano 3 lata temu, przez Rugbyman, Postów: 93, Użytkownik

2. roomcajz

byłem na poprzednim i powiem że zachwycony nie byłem
    70% towarów adresowana do motocyklistów. 20% towary wspólne (typu oleje, kaski), 10% skutery ale akcesoriów skuterowych nie widziałem, tylko całe maszyny

najwięcej to motocyklowego złomu- typu tłok do junaka z 64' czy coś w ten deseń

wstęp 10,- i przy ładnej pogodzie stanowczo ODRADZAM przyjazd autem- piekielny korek na wjeździe i wyjeździe, trudno zaparkować

Napisano 3 lata temu, przez roomcajz, Postów: 1061, Użytkownik

3. Rugbyman

Wiem, ze poprzedni bazar byl jednodniowy, pierwszy w roku, w zasadzie przed sezonem. Moze dlatego byl sredni w ofercie. Ten nadchodzacy bedzie lepszy, dwa dni i mysle, ze bedzie bogatszy w ofercie. Ja jade, bo chce upolowac dobre portki na motorower.

Napisano 3 lata temu, przez Rugbyman, Postów: 93, Użytkownik

4. roomcajz

myślę że będzie lepiej, ze względu na pogodę chyba mniejszy też będzie ruch
    PS odzieży motocyklowej było b.dużo

olej kupiłem ok 10,- zł taniej niz w sklepie (różnica za flaszkę 1L)

Napisano 3 lata temu, przez roomcajz, Postów: 1061, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kymco Agility Naked: Zdjęcia i dane techniczne

Kymco Agility Naked: Zdjęcia i dane techniczne

16 Luty 2013

Naked to kolejna odsłona popularnego Kymco Agility. To odmiana dla poszukujących sportowych nawiązań w klasycznej, dwusuwowej pięćdziesiątce. Seria Agility to świetnej jakości plastiki, które są wyjątkowo dobrze spasowane. Do tego duża i wygodna, kanapa, która swoim wyglądem nie odstrasza. Światła i reflektory też zasługują na pochwałę.

Zdjęcia1 opinia

Oficjalne Forum Kymco w Skuterowo.com

Oficjalne Forum Kymco w Skuterowo.com

22 Czerwiec 2011

Polski przedstawiciel marki wzmacnia komunikację z sympatykami i użytkownikami swoich pojazdów za sprawą Oficjalnego Forum Kymco zintegrowanego na platformie Skuterowo.com.

Informacje9 opinii

Yamaha Neos 50: Wkrótce w Skuterowo.com

Yamaha Neos 50: Wkrótce w Skuterowo.com

26 Maj 2012

Mały, tani, oszczędny, miejski. Taki jest skuter japońskiej Yamahy. Neos 50 to fajna propozycja dla chcących śmigać czymś markowym i dobrze wyglądającym. A jak Yamaha zachowała się w teście Skuterowo.com?

Informacje4 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.