Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych

Kategoria: OFFtopic

Dodano 3 lata temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. Rugbyman

Witam, chcę wszystkim polecić kolejny, drugi w tym roku (nie ostatni) motobazar w Warszawie na torze wyścigów konnych na Służewcu. Odbędzie się w weekend 9-10 kwietnia, w sobotę od 8 do 18, a w niedzielę od 8 do 16.

Polecam go, bo można tam nabyć wszystko co związane jest z "magią" jednośladów. Można tam nabyć również nowe jak i używane skutery! Zawsze można targować się, wielu wystawców, zatem szeroki asortyment i przystępne ceny. Wiem, że równocześnie w sobotę jest rozpoczęcie sezonu w Scooter Landzie, ale pozostaje kilka godzin rannych w sobotę i cała niedziela.

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków!!!

Odp.: Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych
    Napisano 3 lata temu, przez Rugbyman, Postów: 93, Użytkownik

2. roomcajz

byłem na poprzednim i powiem że zachwycony nie byłem
    70% towarów adresowana do motocyklistów. 20% towary wspólne (typu oleje, kaski), 10% skutery ale akcesoriów skuterowych nie widziałem, tylko całe maszyny

najwięcej to motocyklowego złomu- typu tłok do junaka z 64' czy coś w ten deseń

wstęp 10,- i przy ładnej pogodzie stanowczo ODRADZAM przyjazd autem- piekielny korek na wjeździe i wyjeździe, trudno zaparkować

Napisano 3 lata temu, przez roomcajz, Postów: 1068, Użytkownik

3. Rugbyman

Wiem, ze poprzedni bazar byl jednodniowy, pierwszy w roku, w zasadzie przed sezonem. Moze dlatego byl sredni w ofercie. Ten nadchodzacy bedzie lepszy, dwa dni i mysle, ze bedzie bogatszy w ofercie. Ja jade, bo chce upolowac dobre portki na motorower.

Napisano 3 lata temu, przez Rugbyman, Postów: 93, Użytkownik

4. roomcajz

myślę że będzie lepiej, ze względu na pogodę chyba mniejszy też będzie ruch
    PS odzieży motocyklowej było b.dużo

olej kupiłem ok 10,- zł taniej niz w sklepie (różnica za flaszkę 1L)

Napisano 3 lata temu, przez roomcajz, Postów: 1068, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Śmiać się czy płakać?

28 Styczeń 2010

Wideo1 opinia

Yamaha T Max numer jeden w UE

Yamaha T Max numer jeden w UE

27 Kwiecień 2013

Związek Producentów Motocykli w Europie ACEM opublikował raport dotyczący europejskiego stanu rynku jednośladów. Zgodnie z danymi sprzedaży ACEM topowym modelem wśród wszystkich dostępnych w Unii Europejskiej pojazdów dwukołowych w 2012 roku został Yamaha T Max o pojemności 530 cm3.

Informacje0 opinii

Carry umocni Kymco na światowym rynku?

Carry umocni Kymco na światowym rynku?

17 Luty 2011

Zdecydowanie tak. Kymco bowiem przedstawiło nowy pojazd dedykowany profesjonalistom.

Nowości6 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.