moduł zapłonowy z allegro

witam zapytałemw serwisie o koszt odblokowania silnika i cena mnie powalił.prawie 300zł pan z serwisu twierdzi ze cena jest wysoka bo moduł zapłonowy musi byc wymieniony na inny odblokowany.widzialem taki moduł do zippa na allegro za 25 zł czy jest sens dawac tyle kasy w serwisie jesli mozna samemu kupic i zamienic te moduły?czy oprucz zmiany modułu musze sciagac inne blokady?pan z serwisu twierdzi ze ten model ma tylko jedna blokade która jest własnie ten moduł.prosze o wasze opinie.pozdrawiam (marcin. zipp quantum r 2T)

te moduły za 25 zł sie nadają do kosza... Poczytaj ile na forum osób pisało że taki moduł kupił i chodzi gorzej niż przed wymianą. A serwisant chce naciągnąć nieźle, zwykle odblok kosztuje koło 100 zł, z modułem ze 150 jak go faktycznie trzeba zmieniać

no własnie o to chodzi ze nie wiem czy faktycznie ten moduł jest do wymiany bo nie znam sie na tyle zeby samemu go odblokowac 150zł jeszcze jestem w stanie dac ale nie tyle co on sobie życzy.zapytam w innym serwisie motocyklowym i porównam cene
.chyba że juz ktoś z forumowiczów odblokowywał zippa quantuma R???prosze o wskazówki

z tego co ja się orientowalem w serwisie oprócz wymiany modułu proponują jeszcze wycięcie jakiegoś dławiącego cholerstwa z wydechu.

ale sam moduł na allegro to faktycznie z przesyłką ok 100 zł.

leoncjo-chodziło Ci pewnie o ślepą kiszke, taka blokada nie zawsze jest w skuterze.

Marcin ktory rocznik masz quantuma? z tego co sie roientuje to sa dwie bokady tylko a sam moduł pasujący kosztuje już bez przesyłki ok 80zł za sztuke. Te za 5 zł to podróbki i szajs