Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Moduł Junak 902

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Junak

Dodano 1 rok temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. Nok212

Witam mam junak 902 na 3 biegu leci mi 80 z na 4 juz tylko 75 czy jest to zablokowany moduł??

Odp.: Moduł Junak 902
    Napisano 1 rok temu, przez Nok212, Postów: 27, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Moduł Junak 902: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Poznaliśmy treść brzmienia ustawy o motocyklach 125 na prawo jazdy B

Poznaliśmy treść brzmienia ustawy o motocyklach 125 na prawo jazdy B

06 Czerwiec 2014

Skuterowo.com jako pierwsze dotarło do treści poprawek do nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami w której zawarto istotne zmiany z punktu widzenia miłośników dwóch kółek. Czy dzięki niej będzie można jeździć nie tylko skuterami, ale również motocyklami 125 cm3 z manualną skrzynią biegów?

Nowości Wiadomości0 opinii

Niemiecki sposób na tańszą benzynę

Niemiecki sposób na tańszą benzynę

17 Wrzesień 2013

Ceny benzyny nieustannie rosną. Oznacza to, że trzeba znaleźć sposób na to, by tankować jednoślady jak najtaniej. Udało się to już Niemcom.

Informacje3 opinii

Karta motorowerowa, gdzie ją zrobić?

Karta motorowerowa, gdzie ją zrobić?

03 Czerwiec 2011

W ubiegłym roku, w sierpniu kupiłem sobie nowy skuter. Oczywiście musiałem przez jakieś 2 tygodnie prosić o niego rodziców, jednak pewnego razu jadąc na rowerze z rodzicami jakoś nasunął się ten temat.

Blogi8 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.