Ledy pod stacyjke i regulator napięcia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #153353
    benzer
    Użytkownik
    • 6
    • 20Postów:

    Witam, ostatnio w wolnym czasie zrobiłem sobie ledowe postójówki, problem polega na tym że że po podłączeniu minusa do masy a plusa do stacyjki światła świeca cały czas, jest to najprawdopodobniej przewód który wchodzi do stacyjki a nie wiem który wychodzi i odcina prąd po wyłączeniu stacyjki, świateł bede używać na postoju ale i czasem przejadę na nich krótki dystans dla tego boje sie że ledy na taśmie mogą sie spalić i zastanawiam sie czy nie należy ich podpiąć pod regulator napięcia ale nie bardzo wiem jak. Proszę o jakąś rade.

    #153358
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

    przyłóż do jednego z przewodów wychodzących i przekręć kluczyk – zobacz , przy którym będzie świecic i do tego podłącz na stałe

    #153574
    ziomek36
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

    czlowieku…ledy dobra rzecz..ja kupilem ledy.ktore sa przystosowane jako swiatla dzienne i jest git…ledy przykleilem do lamp i daja efekt “ringów”…obraz jest niesamowity..podlaczylem bezposrednio do postojowek i chodzi …a jak bys chcial podswietlic skuter to tez polecam …http://allegro.pl/listwa-neon-led-biala-12v-24cm-postoj-tanio-i3767480226.html…mi tam swieci bez zarzutu..polecam.

    #153576
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Miśki już się cieszą, stówka leci górką jak nic, bo po główce raczej nie pogłaszczą. 😀

    Można tym zadać szyku tu i tam na tzw. czuju, ale jako zupełnie osobna instalacja elektryczna, typu… pyk-pyk i led znikł. 😀
    Białe ledy jako postojówki jeszcze może i ujdą w tłumie, ale takie wydumki jak ringi ledowe odpalone w ruchu ulicznym to już jest hardcore i walka o jutro, ale szczęścia życzę. ;P

    Światła dzienne to nadal u nas temat kontrowersyjny, nawet dla starych wyjadaczy od fajery i ekip ich kontrolujących.
    Zaplecze trzeba przy tym mocne mieć, albo towar konkretny i z papierami:
    http://twojeauto24.pl/pl/swiatla-do-jazdy-dziennej_uniwersalne

    #153788
    ziomek36
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

    a co za problem zdjac przedni plastki i odpiąć z kostki ledy…macie dylemat ludzie..chcesz to możesz sb je podpiac osobno …jak kto woli..ja tam mam tak i jest git…a w ruchu ulicznych chyba nie bedziesz jezdzil na postojówkach!!..troche logiki..przy normalnych swiatlach ledow prawie nie ma…a na dlugich to wgl znikaja…takze spk…po co wam te “swiatla dzienne”..ja wymienilem u sb 2 żarówki z żółtych na Bixenon niebieski ..i zaj**** swiecą..w dzien jezdze na ledach gdyz daja wystarczajace swiatlo..powodzenia.:D

    #153790
    ziomek36
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

    “benzer”-tak jak u mnie podpielem sie do kostki ktora prowadzila do lampki od postoju,.wiec tylko sie wpielem i zaizolowalem tasma i chodzi..

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button