Kymco Super 9 LC 2004 wysokie obroty po odpaleniu

Witam, ostatnio zmieniłem cylinder z tłokiem z 50ccm na 60ccm ponieważ poprzedni był już wyeksploatowany. Wszystko ładnie poskładałem, gaźnik wyczyściłem i po odpaleniu skutera silnik momentalnie wskakuje na 5000 obrotów i stoi tak cały czas. Totalnym laikiem nie jestem i jakieś pojęcie mam. Ssanie mam odpięte, linka na pewno się nie blokuje, poza tym na poprzednim zestawie tak nie miałem. Dodam jeszcze, że śrubą od mieszanki i obrotów kręciłem, ale bez skutku. Po odpięciu linki gazu od przepustnicy skuter przez chwilę trzymał niskie obroty ale po chwili wskoczył z powrotem.

Filtr powietrza seryjny, gaźnik 14mm, dysza 90 ze zmienionym gniazdem (po prostu nie oryginalna), zawór płytkowy ma prześwity ale kompresje trzyma. Na moje oko ewidentnie łapie gdzieś lewe powietrze, jednak może coś pominąłem, proszę o pomoc i mądre porady :) Pozdrawiam.

Ale z gaźnikiem wszystko na pewno jest w porządku - w sensie, że dobrze złożony? Przepustnica nie jest założona odwrotnie? Nie blokuje jej coś?

Też myślałem o tej przepustnicy. Na 100% prawidłowo złożonawłożona, i nic jej nie blokuje. Tak jak pisałem nawet bez linki gazu wchodził na wysokie obroty. Zapomniałem dodać też, że mam iglicę nie z tego gaźnika, jednak na wcześniejszym zestawie wszystko ładnie pracowało. Dla pewności zobaczę też do pływaka, może coś mi wypadło z tego pływaka.

Nikt nic więcej nie podejrzewa?

A śruba do regulacji obrotów jest maksymalnie wykręcona - przepustnica jest w najniższej możliwej pozycji??

Rozwiązane. jakieś paprochy zablokowały mi zawór płytkowy :)