Kymco Quannon 125 problem z mocą silnika.

Witam kupiłem sobie motor przez pierwsze 3 dni było wszystko dobrze ale gdy chciałem rano pojechać do sklepu na rozgrzanym silniku przy większych obrotach silnik zaczynał się dławić i dymić na czarno a gdy się popusci gazu znowu zaczyna normalniie jechać nie wiem co to morze byc proszę o pomoc

To 4T? Być może zawory do regulacji lub gaźnik. Masz wyczyszczony filtr powietrza, gaźnik? Świeca jest ok? ;)

tak to 4T świeca jest nowa,filtr powietrza też jest czysty,ale gaźnika nie patrzyłem

wiesz jak daje gazu po woli to on się wkręci na maksymalne obroty ale jak dam szybciej to dojdzie tylko do 7tyś obr no i jak jade piątką to też tylko do 7 tyś nawet jak po woli daje gazu

Hmm na zimnym silniku to bym rozumiał, ale piszesz, że był rozgrzany. Być może zawory albo gaźnik. Serwisujesz go tak jak należy? :) Wymieniasz oleje itp? ;p A być może po prostu zalałeś jakąś lipną benzynę? ;p

no tak zawsze na rozgrzanym śilniku jeżdzę,a co do bęzyny to z orlenu
a co do serwisowania to właśnie chiałbym się spytać bo ja go kupiłem 2 tyg temu ma przejechane teraz 3700 a jak kupiłem było 3500 jutro zobaczę gaźnik jak się ni poprawi to zobaczę zawory z góry dzięki za pomoc :)

Jak coś to śmiało pytaj ;)

okoko dzienki wielkie :)

Cześć dostałem się do gaźnika.Gdy odłączyłem filter powietrza widać iglice.Gdy da się raptownie gazu to z tego otworu co wychodzi iglica paliwo zaczyna mocno pryskać na wszystkie strony.Cała iglica i bębrana zostają wypychane pnełmatycznie i wtedy traci moc i zaczyna dymić na czarno.
Jak byś wiedział co to proszę pisz :)