Kurtka Leoshi Frontier

Witam.
Chciałbym zakupić sobie kurtkę do jazdy na moim Maxi 125. Budżet 300 - 350 zł .
Spodobała mi się kurtka jak w temacie. Między innymi dlatego, że nie jest czarna. Oczywiście nie jest to jedyny powód ;-)
Co o niej sądzicie?
Pozdrawiam.
kowi
Link:
http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-leoshi-frontier-5ce-gdansk-l-i5238872117.html

Witam.
Własnie czekam na dostawę owej kurtki. Jak dojedzie to podzielę sie opinią.
Pozdrawiam
kowi

Witam.
Jak obiecałem podziele sie opinią na temat kurtki.
Leży dobrze, troche trzeba było sie przyzwyczaić do jej wagi i stosunkowo waskich rekawów. Ochraniacze na łokciach i barkach solidne na plecach jest tylko wkładka z sztywnej pianki. Mozna ją oczywiscie wymienić na coś lepszego - otwierana kieszeń.
Regulacja płynna na rzepy na rekawach i w pasie, przydaje sie gdy wyciagnie sie podszewkę ocieplającą.
Z tyłu w części dolnej przelotowa kieszeń na cokolwiek. Otwiera się ją pionowymi zamkami z prawej lub lewej strony - jak komu wygodniej.
Obszycie bardzo dobre. Żadnych farfocli nitkowych nie ma. Tam gdzie szwy są narażone na duże obciażenia, zastosowano szwy ryglowe. Zamki kostkowe (co prawda nie YKK) tylko jakiejs firmy ISLO ale chodzą dobrze, zapinanie jest bezproblemowe.
Wersja kolorystyczna czarna-szaro-jasnoszara bardzo mi sie podoba, fajnie prezentuje sie z moim biało czarnym kaskiem. Wybrałem ten zestaw kolorystyczny, gdyz nie chciałem czarnej kurtki.
Ja przy zwroście 178 (180 w butach ;-) ) wybrałem rozmiar L. Nie jest to krótka kurtka, raczej w stylu turystycznym.
Podsumowując spełnia moje ooczekiwania.
Pozdrawiam
kowi