KTO DZIŚ JEŻDZIŁ SKUTEREM ??? ... :)

Witam wszystkich skutero-maniaków,od 18 dni jestem posiadaczem salonowego skutera Keeway Outlook 125cc i nie mogę doczekać się wiosny więc jeździłem ostatnio (ponad 60km) w mrozie -20by się zapoznać z nową maszyną, ale jak spadł śnieg odpuściłem sobie.Dziś skontrolowałem stan ulic w mieście (brak śniegu na ulicach) i postanowiłem pokręcić się skuterem troszkę po Bydgoszczy, kolejne 50 km zaliczone .Dziś było 5 stopni na plusie i w porównaniu do ostatniej jazdy czułem się dziś jak latem :) PYTANIE TO CZY WY TEŻ JEŹDZICIE W TAKĄ POGODĘ ???

POZDRO...

O ile drogi są odśnieżone, nie ma chlapy z solą to, tak, jeżdże :)

A, i dzięki narobiłeś mi ochoty na jazdę. Chyba też się przejadę :>

Mi jak narazie szkoda wyciągać sprzętu na taką pogodę. Mokro, sol itd. potem wszystko jest uwalone a na wiosnę z soli zacznie rdzewieć... Poczekam aż będzie sucho i wtedy wyciągnę sprzęt. Ostatnio w mróz -18 pojechałem rowerem do Tesco oddalone o 6 km i nawet mi zimno nie było ;)

ja

Ja ostatnio latałem co były takie mrozy, kulig robiłem. A teraz skutere w garażu, przygotowuje go do sezonu.

Jutro jak Będzie pogoda jadę do siory na herbatę ( 35 km w jedną stronę ) Zawsze po wyprawie w taką pogodę rozwijam Karcher-a i obmywam go z soli i suszę a pożniej do garażu.

Pozdro...

MANIACY

Ja sobie dziś zrobiłem przejażdżkę. Wybrałem się do koleżanki około godziny 19.30, 15 km w jedną stronę. Wypiłem herbatkę ogrzałem się chwile i do domku. Maszyna sprawowała się świetnie, średnia prędkość około 65km/h (licznikowe) miejscami nawet 75 licznikowe. Ba jak to wieczorem już zimno. Ale wypad uważam za udany. Co do chlapy to o takiej godzinie już zbytnio nie było.

ja tez jeżdzę choć pogoda po południu nie rozpieściła bo padało. Apel do wszystkich PAMIETAJMY DROGI NAWET TERAZ JESLI WYDAJA SIE OK SA BARDZO SLISKIE SZCZEGÓLNIE PASY MALOWANE NA JEZDNI

Ja. Oleje wymienione godzinę temu. Myjnia zaliczona. Świeci się jak psu jajca.

Sezon oficjalnie otwarty! :)

ja tez jezdziłem do cpn napompować opony ciśnienie spadło do połowy droga już zrobiła sie już sucha u nas świeci słoneczko :)

Ja idę nie długo bo już nie pada i słońce nawet wyszło :D oby tak dalej...

Dziś nie bo cały czas pada, ale jutro mam zamiar jechać do kościoła, oby nie padało. ;-)

Ja jeżdżę od poniedziałku regularnie do pracy i troszkę po mieście by zapoznać się ze skuterem

POZDRO...

Ja od wczoraj rozpocząłem sezon:) niestety dzis zaliczyłem dzwona :( mam koło domu odcinek 150m drogi na której jest po kolana lodu takiego rozpuszczającego się , skuter zapadł sie w ten lód i gleba. Skuter nawet nie drasniety ale ręka boli jak piorun. Ale przez wczorajszą noc napykałem 150km :) Zaczynam jeździc pełna parą nakładam kalesony i dwie pary spodni dwie bluzy z misiem i na wierzch kurtka szalik i grube rękawice, i jest mi bardzo ciepło , mimo tego że dzisiejszy wiatr za wszelką cenę próbował mi zerwać kask z głowy

Kolego 'dzwon' to stłuczka ;)

Ja dziś odpaliłem 85cc w piwnicy, składam skuter do kupy i musiałem dziś odpalić. :)

Zrobiłem se instalke i silnik odpaliłem poza ramą, będzie ogień na sezon.

Pozdrawiam wszystkich

Ja swojego 'Romka' xD muszę przebudzić z zimowego snu. Musze załadować aku zalać bak i mu 'ogień'!! :D

Sezon zacząłem w ten poniedziałek i do soboty włącznie o ile śnieg nie zasypie Lublina śmigam moim Touranem do pracy :)

Ja tez pomykam do pracy, po prostu muszę bo Tusk razem ze swoja bandą doprowadzi mnie do ruiny, np w taki weekend zarobiłem 200zł niby nie jest źle w dwa dni, problem jest w tym ze samochód wciągnał poliwo za 130zł przez te dwa dni. A skuterek to nic prawie nie kosztuje w porównaniu z samochodem. Już postanowiłem że musze sobie kupić tylko ubranie przeciwdeszczowe na deszczowe dni i za nic nie wsiadam do auta, szczególnie że ja uwielbiam jeździc jednosladami

dziś widziałem gościa na przecinaku