Kolor postojówek (niebieskie).

Witam, jest wiele temarów o niebieskich światłach i na jednej piszą .że mażna a na drugiej ,że nie. Chciałbym założyć niebieskie postojówki do routera bassy 2012 ona ma postojówki na kierownicy. To jak z tym jest?

załóż sobie po jednej stronie niebieską, po drugiej czerwoną, jadąc włączaj, i wyłączaj światła postojowe. Efekt - Murowany :)

"Areszt i grzywna grożą także osobie, która nie będąc do tego uprawniona, korzysta w swoim pojeździe z urządzeń stanowiących wyposażenie pojazdu uprzywilejowanego w ruchu. Jeśli używa niebieskich lub czerwonych sygnałów świetlnych lub sygnału dźwiękowego o zmiennym tonie podlega karze aresztu do dwóch tygodni."

http://www.stacjebenzynowe.pl/artykuly_sz.php?ida=621

Fuck a ja tak lubie niebieski. A taki fiolet?

Taki biały wpadający w fiolet? Miałem. Nie wiem czy legalne ale nie złapali mnie.

Ja jezdze na niebieskich postojowkach ale jakos przejezdzajac tyle razy obok radiowozu nie interesowali sie mną specjalnie..

Spokojnie możesz sobie wsadzić niebieskie. Nikt u nas na to nie patrzy.

To założe i zobaczę:-D, dzięki.

Ja na wszelki w schowku zawsze woże te orginalne :D Jesli juz by cie mieli złapac to mozesz na miejscu wymienic ;)

U.... u mnie nie tak łatwo odkręcić kierownicę ale to i tak lepsze niż mandat. Tylko mam dylemat czy niebieski czy fiolet? a te stare są 5w a mogę wsadzić trochę mocniejsze?

U.... u mnie nie tak łatwo odkręcić kierownicę ale to i tak lepsze niż mandat. Tylko mam dylemat czy niebieski czy fiolet? a te stare są 5w a mogę wsadzić trochę mocniejsze?