Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Knajpy i bary motocyklowe

Kategoria: Grupy Dyskusyjne

Dodano 3 lata temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. Kisiu1981

Witam wszystkich. Mam pytanie => jakie znacie knajpy, bary motocyklowe w Warszawie i okolicach? Wiem, że kiedyś była jedna na Kolejowej... Czy nadal istnieje?

Jeśli znacie jakieś w całej Polsce to wpisujcie. Może będą to miejsca ciekawych spotkań.

Napisano 3 lata temu, przez Kisiu1981, Postów: 4671, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Kisiu1981

Odświeżam temat.

Napisano 3 lata temu, przez Kisiu1981, Postów: 4671, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. mxx_rs

Pierwszy i jedyny który znam to ten na Kolejowej tzn. dokładnie jest to ulica odchodząca od Kolejowej prowadząca na dw. zachodni (pkp).

http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png
    Pisz po Polsku - Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Napisano 3 lata temu, przez mxx_rs, Postów: 712, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. roomcajz

przy Prymasa w okolicach Harley-davidsona jest zdaje się knajpa
    (skrzyżowanie Prymasa i Górczewskiej)

Napisano 3 lata temu, przez roomcajz, Postów: 1072, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Kisiu1981

Hm, dzięki. Sprawdzę pewnie podczas moich wędrówek.

Ktoś zna jeszcze jakieś ogólnie w Polsce?

6. klekocix

roomcajz napisał:

przy Prymasa w okolicach Harley-davidsona jest zdaje się knajpa
    (skrzyżowanie Prymasa i Górczewskiej)

Nie masz na myśli Cafe66 ?

http://www.cafe66.pl

Napisano 3 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Knajpy i bary motocyklowe: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Moja Przygoda z Kingway Fonero i Router Bassa

Moja Przygoda z Kingway Fonero i Router Bassa

28 Luty 2014

Chociaż w dowodzie rejestracyjnym marka tego skutera jest inna (chyba nikt by nie chciał, abym ją przytoczył..) to podałem taką, aby łatwiej było go rozpoznać. Pierwszym moim skuterem był popularny Router Bassa, którym teraz jeździ mój przyjaciel.

Blogi6 opinii

Junak 124 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Junak 124 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

22 Marzec 2014

Jeden z lepiej wyglądających 125-tek jakie kiedykolwiek powstały. Podziwiać tu możemy bardzo agresywny design, który wręcz proporcjonalnie idzie z osiągami tego cacka.

Zdjęcia0 opinii

Junak 901: Prezentacja Wideo

Junak 901: Prezentacja Wideo

27 Czerwiec 2014

Junak 901 to jeden z najczęściej wybieranych motorowerów klasy 50 ccm - przyznaje producent. To konstrukcja dość uniwersalna i chyba cieszy się dość niewielką awaryjnością. Zobaczmy z bliska ten motorower.

Wideo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.