KINGWAY TOURAN CZY MOTO -MAGNUS T-REX??

Witam ostatnio zaciekawiły mnie oba pojazdy (ze względu na wielkość co za tym idzie wygodę)Wyglądają tak samo ale Kingway jest trochę tańszy.Chciałbym żeby ktoś coś więcej mi o nich napisał,czym się różnią? Czy może jeden z nich jest lepiej wykonany?...

O Kingwayu słyszałem wiele złych opinii - firma szła na ilość kosztem ceny a co za tym idzie jakości, za to Moto Magnus zbiera bardzo dobre opinie za jakość i bezawaryjność w dość przystępnej cenie. Zapewne jak się dba to i Kingway trochę posłuży lecz ja bym brał Moto Magnusa - same opinie użytkowników by mnie przekonały.

Pewnie dlatego Magnus droższy o jakieś 1000 zł.Problem może być z częsciami.Patrzyłem na Allegro to nie jest ich zbyt wiele a i tak połowa to cylindry:( Pisałem tutaj z osobami co maja t rex-a i go chwalą.Zobaczymy jak dalej wątek się rozwinie i może więcej użytkowników napisze...

Michalk001 napisał:

O Kingwayu słyszałem wiele złych opinii - firma szła na ilość kosztem ceny a co za tym idzie jakości, za to Moto Magnus zbiera bardzo dobre opinie za jakość i bezawaryjność w dość przystępnej cenie. Zapewne jak się dba to i Kingway trochę posłuży lecz ja bym brał Moto Magnusa - same opinie użytkowników by mnie przekonały.

zgodze się.. trochę czytałem kiedyś o tych 2 markach i mam podobne zdanie że raczej MM brać się opłaci lepiej

Info nie potwierdzone- ale to chyba tak naprawdę to samo....
Kiedyś znalazłem Moto Magnusa, który wyglądał identycznie jak jeden z modeli Kingwaya