Keeway Flash Tuning

Witajcie !
Zaraz zima, więc planuję tuning skutera Keeway Flash z 2007 roku.
Wstawić planuję :
1. Cylinder 70cc.
2. Sportowy wydech
3. Pasek napędowy z kewlaru
4. Rolki 4.7 g.
5. Sportowe sprzęgło
I mam pare pytań :)
Jaki sworzeń ma Keeway Flash 10 czy 12mm ???
Jakie rolki by tam pasowały, bo patrzałem i są jakieś wymiary,a ja niestety nie wiem jaki wymiar jest orginalnie wstawiony.
Ewentualnie długość paska napędowego jeszcze mnie interesuje :)
Jeśli ktoś zna odpowiedź chodź na jedno pytanie proszępisać :) Całym zdaniem najlepiej :) a nie sam wymiar :) żebym się domyślał :) POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ

1.Sworzeń tłoka w Keewayach ma 12mm (zaś w silnikach Minarelli 10mm, więc jest różnica)
2.Rolki rozmiar 15x12 i waga chyba 5,8gr w seryjnym wariatorze, w sportowych wariatorach może być inaczej
3.Pasek no to nie wiem :)
A i pamiętaj: w Keewayach niestety jest problem z przełożeniami, skuter nie osiągnie przez nie mega prędkości.

Czyli ja mam sworzeń 12 mm ? :) :D
Aaa ten :D
Jak wstawie rolki 15x12 4.5 -4.8 G. to będzie na przyśpieszenie ?
Poradź jaka jest odpowniednia waga, żeby na v-max starsznie nie stracił ale żeby miał leprze przyśpieszenie :)
Aaa i czy ORGINALNY WAŁ Keeway'a wytrzyma cylinder 70 :) ??

Teoretycznie do klasy Sport powinien wytrzymać wał, natomiast wyżej już nie :) Inna sprawa, że niestety nie odpowiadam za szkody :D A rolek nie kupuje się na v-max ani na przyśpiechę, tylko do regulacji-wagi niestety nie dobiorę.

Ahaaa ;D dobra wielkie dzięki za profesjonalną odpowiedź :) wstawie cylinder 70 :) na sworzeń 12 o ile rozumiem, wał ma 16mm "niby" więc wszystko by się zgadzało :) wielkie dzięki :) jak będą pytania do się odezwę :) albo napisze że wał padł ;d

Heh spoko a można wiedzieć jaki cyl kupujesz?

Można wiedzieć, ale nie planuje jakiegoś full :) :!: polini czy coś odpada, kupuje taki średniej klasy - od 200zł :) żeby poprostu był nowy :) a tak to osiągi licze że dojdą do 80 :) to teraz realnie idzie 70 :)

I co ile ci wyciąga skuterek??
I sprzęgło coś daje na prędkość??