junak 902 czy opłaca się go kupić ?

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #101144
    benekpe
    Użytkownik

    W Polsce już dawno składają te motorki i tak już pozostanie. Z Chin będą przychodziły nadal zestawy “złóż to sam i nazwij po swojemu”. W Chinach jest największa fabryka takich części na świecie – fabryka miasto – ludzie tam zarabiają na miskę ryżu. Nikt nigdy tej produkcji nie przeniesie poza Chiny. Ty byś pracował za miskę ryżu?

    #101152
    amator
    Użytkownik

    co ty ci ludzie mają przejebane że muszą tam pracować i jeszcze prawie za nic 🙁 ale ile tych sztuk tych chinskich motorków rozprowadzają do różnych krajów 🙂 ale coś mi się wydaje że już trochę lepsze mają części chodź też nie można ich porównywać z naszymi

    #101156
    benekpe
    Użytkownik

    amator napisał:

    ale coś mi się wydaje że już trochę lepsze mają części chodź też nie można ich porównywać z naszymi

    Ale my w Polsce nie produkujemy części do skuterów! One w kontenerach przypływają statkami z CRL do UE, potem je rozwożą na kraje UE, najwięcej chyba do Polski.

    #101159
    amator
    Użytkownik

    mi chodziło o jakościowo 😉 że nie dorównają naszym w różnych kategoriach 🙂

    #101160
    benekpe
    Użytkownik

    Nie rozumiem Twojego toku rozumowania – ich części nie dorównują naszym? Jakim naszym częściom do skuterów one nie dorównują? Ja już się poddaję, idę spać, jutro to znowu przeczytam…

    #101161
    SzymoOoN90
    Użytkownik

    No wiesz jak chciałbyś coś spieprzy. to i w Polsce to zrobisz . A chinczyki po prostu robią tanio , a jakoś to głównie zależy ile chcesz włożyć w produkcję pieniędzy .

    #101223
    amator
    Użytkownik

    szymOoN90 święta prawda 🙂 ja pochodzę z Wrocławia i znalazłem stronkę ze sklepem o tym junaku 902 http://www.junak-wroclaw.pl/index.php?p=1_37_902 i jak z tym sklepem można im zaufać ? a i jeszcze jedno jak byście znali jakieś sklepy we Wrocławiu gdzie można nabyć ten model to podawajcie 🙂

    #101227
    SzymoOoN90
    Użytkownik

    Ja go kupiłem na targu 🙂 Co do tego sklepu to nie wiem , ale widzę , że to jest chyba jakaś siedziba Junaka w Wrocławiu . A mam pytanko , jakiego koloru bierzesz ( ja mam grafitowy 🙂 )

    #101229
    amator
    Użytkownik

    bardziej mi się podoba grafitowy i chyba grafitowego wezmę ale tak pacząc kolor nie jeździ 🙂 a ty jesteś z Wrocławia bo jak tak to za ile na tym targu kupiłeś ?

    #101233
    matol1798
    Użytkownik

    benekpe napisał:

    Nie rozumiem Twojego toku rozumowania – ich części nie dorównują naszym? Jakim naszym częściom do skuterów one nie dorównują? Ja już się poddaję, idę spać, jutro to znowu przeczytam…

    On chyba myśli że jak Polak złoży to będzie lepszy 🙂

    #101248
    SzymoOoN90
    Użytkownik

    Jestem ze Świętokrzyskiego i kupiłem go za 4100 + kask za 100 gratis ( chyba im nie schodził , nie ma co się dziwić teraz takie maszyny nie są w modzie , bo są to skutery i pseudo szlifierki ) 🙂 Masz rację kolor nie jeździ 🙂

    #102493
    action
    Użytkownik

    ja swoją 902’ę kupiłem za 4300 + 2 dobre kaski po 200zł/sztuka(1 za darmo), w baku pusto, ubezpieczenie i dowód ~400zł, ledwo się zmieściłem w 5000zł. Ale muszę powiedzieć że junaczek spisuje się świetnie, jadąc we 2 z kolegą na prostej wyciąga około 60km/h, sam 70km/h, z górki nawet 80. Jeżdżę nim czasami nawet w zimę, odpala bez problemów.

    #102509
    benekpe
    Użytkownik

    80km/h – 20km/h = Twoja realna prędkość 🙂 w dodatku z górki i z wiatrem i prosto w przepaść 🙂

    #102596
    action
    Użytkownik

    mierzyłem GPS’em, na licznik nie patrzyłem nawet

    #102599
    Hindenburg
    Użytkownik

    action – chłopcze, nie musisz wszystkim wmawiać jaką to masz super maszynę. Ważne że to ty jesteś z niej zadowolony. Nie ważne, że licznik zawyża o 30km/h – o to chodziło producentowi. On zadbał o to, że jak patrzysz na prędkościomierz, to czujesz się jak na dużej szybkiej maszynie. Inni czytając takie sprawdzone opinie użytkowników też zdecydują się na taki zakup – to taki “chłyt martetingowy” 🙂

    #105566
    motoryzator
    Użytkownik

    który wytrzymalszy junak 901 czy 902 ? chodzi pod względem plastików itp. bo silniki mają takie same

    #105568
    Hindenburg
    Użytkownik

    motoryzator napisał:

    który wytrzymalszy junak 901 czy 902 ? chodzi pod względem plastików itp. bo silniki mają takie same

    Obydwa to tanie chińskie wynalazki, mają taką samą kiepską jakość – czy to się komuś podoba czy nie…

    #105574
    motoryzator
    Użytkownik

    no pewnie ale czym mniej tego główna tym lepiej ; )

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button